Blog | SmartPro Bilgisayar Akademisi
×

HEMEN BAŞVUR

SmartPro 'nun avantajlı eğitim kampanyalarından siz de faydalanın!

Geliştiriciler İçin Kısa Bir Kılavuz Erteleme Problemi

kararlarınızı her zaman geciktiriyor musunuz? Aslında, ne yapmamız gerektiğini biliyoruz; Çok geç olmadan harekete geçmiyoruz. Kısacası, erteliyoruz.

herkesin kodlamaya ihtiyacı vardır

Bilgisayarların ve yazılımların hayatımıza egemen olduğu bir dünyada, herkesin, kodlama yapmasının beş nedenini sizlere anlatıyoruz.

5 Adımda SQL Nedir Ve Nasıl Çalışır

Bu listemizde SQL’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlattıktan sonra sistemlerin genel hatlarından bahsederek verilen SQL kursları hakkında bilgi pek çok bilgiyi bulabileceksiniz.

Temiz Kod Yazmak İçin Her Programcının Bilmesi Gereken 10 Teknik

Bu makalemizde sizlere temiz kod yazmanın 10 teknik özellikleri hakkında bilgilendiriyoruz

Taglar:
Büyük Programcıların 10 Ortak Özellikleri

Bu makalemizde sizlere büyük programcıların 10 ortak özellikleri hakkında bilgilendiriyoruz.

en-popüler-veritabanı-sistemleri

En Popüler 5 Veritabanı Sistemi

Bu makalemizde sizleri MySQL, Oracle, SQLite, PostgreSQL, Firebird veritabanı sistemleri hakkında bilgilendiriyoruz.

Sistem Uzmanlığı ve Microsoft Sistem Uzmanlığı arasındaki farklara, sektördeki yerlerine ve iş imkanlarına değindiğimiz makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Mobil uygulamalarda en çok kullanılan 5 hibrit frameworku sizler için araştırıp derledik. Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası bu makalede.

Ülkemizdeki ve dünyadaki en popüler, geçerli ve en çok kazandıran meslekleri sizler için derleyip yayınladık. İncelemek için tıklayın.

Dünyada pek çok yazılım dili vardır. Bu yazılım dillerinden genel olarak 10 tanesi en popüler olarak görülmektedir. Özellikle eskiden beri var oldukları için popülerliği bulunanlar ve işlevselliği ile kullanım kolaylığı üst düzey olan yazılım dillerinin de getirdiği popülerlik vardır.

Autocad programı son dönemlerin en popüler programları arasındadır. Her işletme, her birey, her çalışan için uygun bir program olması nedeniyle de oldukça yaygındır. Autocad, tasarımların veya tasarım taslaklarının manuel olarak çizimine son veren, bilgisayar üzerinde çizim yaptığımız bu teknolojinin vücut bulmuş haldir.

microsoft yazılım uzmanlığı eğitimi

Microsoft yazılım uzmanlığı eğitimi, yazılım programlamanın, hayatımızın çok büyük bir kısmında yer almasından dolayı gittikçe önemi artış göstermektedir. Kullanmakta olduğumuz ürünlerin, üretim aşaması ve sonrasında bizler tarafından kullanılma durumu yazılımlar sayesinde olmaktadır.

Son dönemlerde iş yerlerinde verileri analiz etme, raporlama, yorumlama oldukça önem kazanmıştır. Bu yüzden de bu programlara hakim olan çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

3d studio max nedir ne işe yarar

Animasyonlar, modellemeler, 3 boyutlu tasarımlar gibi pek çok amaç için kolayca kullanılan 3d studio max programı gelişen teknolojiye ayak uyduran en iyi buluşlardan birisidir diyebiliriz.

Her geçen gün artan teknolojik gelişmeler ve bunlardan doğan ihtiyaçlar ile birlikte her kullanıcı internet üzerinden işlemler yapmaya eğilim göstermektedirler. İnternet üzerinden ürün satın alma yani E-ticaret ile mobil pazarlamayı aktif bir şekilde kullanmaktadırlar. Dijital pazarlama da burada devreye girmektedir.

Günümüz teknolojisinin hızına yetişmek için herkesin kendini özellikle teknoloji anlamında geliştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle pek çok alanda eğitim alma yönünde bir eğilim olduğu görülmektedir. Bu eğitim alanlarından en çok tercih edileni de web ve grafik tasarımı kursudur.

microsoft sistem uzmanlığı eğitimleri

Gün geçtikçe artan teknolojik gelişmeler hepimizi yakından ilgilendirmektedir. Bu nedenle de bu gelişmelere uyum sağlayabilmek için birtakım eğitimler almak gerekmektedir. Bu eğitimlerden en bilinenlerinden ve en çok tercih edilenlerinden bir tanesi de Microsoft sistem uzmanlığı kursudur.

SQL eğitimleri

Veri tabanı olarak daha çok bilinen bir program olan SQL verinin ham işlenmemiş hali ile yakından ilgilenmektedir. Veri tabanı günümüzde çok temel ve gerekli bir program haline gelmiştir. SQL programı yani veri tabanı sayesinde yoğun veri yığınlarından kolaylıkla örnek çekmek mümkündür.

mobil oyun geliştirme kursu

Mobil oyun geliştirme eğitimi günümüzde oldukça popüler hale gelmiş olan bir alandır.Akıllı telefonlar sayesinde de Mobil oyun geliştirmek isteyen ve bu oyunu piyasaya sürmek isteyen veya böyle bir eğitim almak isteyen ya da bu eğitimle birlikte daha çok gelişmeyi amaçlayan kitleler mobil oyun geliştirme eğitimlerine katılıp bu yolda ilerlemektedirler.

kadıköy-web-tasarım-eğitimi-2018

Teknoloji oldukça faydalı, pratik ve hayat kurtaran bir ilerleme, bir yeniliktir. Teknolojinin bazı alanları için sadece bilmek yeterli değildir. Aynı zamanda yaratıcı olmak, düşünmek de çok önemlidir. Yaratıcılığın bir parçası olan grafik tasarımı da teknolojinin, internet çağının bize kazandırdıklarındandır.

teknik ingilizce eğitimi kadıköy 2018

Dil bilme yani şuan ulusal bir dil olan İngilizceyi tam olarak bilmek büyük fark yaratmakla kalmayıp kişiyi çoğu zaman ön planda tutmaya yetmektedir. Gerek maddi gerek manevi açıdan diğer çalışanlardan üstün kılmaktadır. İngilizce bilmek iş hayatında oldukça faydalı olacak olan bir durumdur. Bu nedenle de ingilizce eğitimi alınması gereken önemli bir konudur diyebiliriz.

dijital pazarlama eğitimleri kadıköy 2018

Dijital pazarlama ve sosyal medya artık her gün karşımıza çıkan bir reklam gibi yayılmakta olan bir pazarlama ve tanıtım şeklidir. Birçok kurumlar artık dijitale geçiş yapmak istemektedirler. Dijital pazarlama dediğimiz şey aslında bir reklamdır diyebiliriz.

autocad eğitimi

Her geçen gün teknoloji ile iç içe olmaktayız. Teknolojinin hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün fazlalaşmaktadır. Teknolojinin bize getirilerinden biri de AutoCad çizim programıdır. Autocad programı dünya üzerinde en çok kullanılan bir çizim programıdır.

3d studio max kadıköy 2018

Teknolojinin bize kattığı en büyük ve en önemli şeylerden bir tanesi de 3D studio max programıdır. Bu program aslında pek çok alanda kullanılmakta ve hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

YUKARI