Boş zamanlarınızı daha verimli hale getirmeye ne dersiniz?

Yeteneğinize ve hayallerinize yatırım yapın hem de sadece günde 15 TL’den başlayan fiyatlarla.

Yazın hem boş zamanınızı değerlendirin hem de kariyerinize yön verin.

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi genel merkezi olan Kadıköy şubesinde yapılacak eğitimler sonrasında Microsoft Sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerliliği olan Microsoft Sertifikası ile tüm uluslararası şirketlerde iş bulabilir, geleceğinize güzel bir yatırım yapmış olursunuz.

Bilişim eğitimlerini yaz döneminde alın zamandan da tasarruf sağlayın. Yazın vaktinizi değerlendirin ağustos böceği ile karıncanın hikâyesini unutmayın. Ağustos böceğimi olmak istersiniz yoksa karınca mı? Karar verin ve bugünün işini yarına bırakmayın!

Eğitimlerimize katılmak için herhangi bir mezuniyet şartı bulunmamaktadır. Yeter ki kariyerinize bilişim sektöründe yön vermek isteyin.

Hayatta ne yapmak bana coşku verir, benim için anlamlı olan nedir? Sorusuna yoğunlaştıktan sonra size en uygun mesleği gelin birlikte belirleyelim.

Yukarıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

“Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız.” Konfüçyüs

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi Yaz Okulu kayıtları başladı!

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.