Bu Yaz Hayalleriniz SmartPro İle Gerçek Oluyor!

1

Lise öğrencileri, geleceğin sektörü olan Bilişim dünyasına ilk adımlarını
SmartPro ile atıyor!

Değerli ebeveynler! Çocuklarınızın geleceğini kariyer danışmanlarımızın profesyonel desteğiyle deneyimli ellere emanet edin ve başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemelerine şahit olun.

Bilişim dünyasının hızla büyümesi, hem iş dünyasının hem de sosyal hayatın her alanını kapsamasıyla, kurumların nitelikli eleman ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır. Çocuklarınız, alacakları eğitimler sonucunda sahip olacakları uluslararası geçerliliği olan sertifikalarla, bilişim dünyasındaki rekabette her zaman bir adım önde olabilirler!

2

SmartPro Hızlandırılmış Yaz Kurslarıyla Kariyerinizde Daha Güçlüsünüz!

SmartPro, bu yaz yetişkinleri de unutmadı! Yazılım(MCSD), Grafik Tasarım ve MS Office programlarındaki hızlandırılmış yaz kurslarından kendinize en uygun olan eğitimi belirleyin ve kariyerinize katkıda bulunun. Bilişim alanında uzmanlaşmak ve kariyerinizde yükselmek için hızlandırılmış yaz kursları sizleri bekliyor!

3

Neden SmartPro Bilgisayar Akademisi?

SmartPro Bilgisayar Akademisi Microsoft’un ve önde gelen uluslararası bilişim kurumlarının eğitim ve sertifikasyon iş ortağı olarak bilişim sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü yetiştiren, Türkiye’nin en önde gelen bilişim uzmanlık, eğitim ve gelişim merkezlerindendir. SmartPro mezunlarının %83’ü eğitimlerinin hemen ardından 3 ay içerisinde bilişim sektörünün önde gelen kurumsal firmalarında işe girerek son derece başarılı bir kariyer hayatı yaşamaktadırlar.

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi Yaz Okulu kayıtları başladı!

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

YUKARI