dijital-pazarlama-kursu

Dijital çağın geleneksel olan her şeyi değiştirdiğini günümüzde dijital dönüşüm hem toplumu hem de ekonomiyi oldukça etkilemeye başladı. Artık dijital dönüşüm, yaşamımızın gözardı edilemez gerçeği haline geldi. Akıllı cihazlar ile birlikte akıllı binalar, akıllı şirketler artık gündelik hayatlarımızın doğal bir parçası oldu.

Gelişen yeni teknolojilerle birlikte elde edilen sınırsız ağ değişimi ve yeni nesil üretim olanakları sayesinde sınırsız bir gerçek zamanlı veri/bilgi akışı oluşuyor. Yani diğer bir deyişle “büyük veri” üretiliyor. Bu sayede de sadece şirketlerin değil bu değer zincirinde yer alan diğer tüm iş ortaklarının da süreçleri otomatik olarak etkilenip değişime uğruyor.

Kamudan bankacılığa, eğitim alanından birçok sektöre kadar artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelen dijital dönüşüme uyum sağlama bilişim sektöründen “Dijital Pazarlama Uzmanı/Yöneticisi” pozisyonunun önemini daha da gözler önüne sermeye başladı. Çünkü artık dijitalleşme artık tercih olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi. Dolayısıyla da dijital dönüşüme ayak uyduramayan şirketlerin çağın gerisinde kalmaya mahkum olacağı da herkes tarafından kabul edilen bir gerçek halini aldı.

Hangi üniversiteden, hangi bölümden mezun olduğunuz önemli olmadığı gibi üniversite mezunu olup olmadığınız da Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimi almak için önünüzde engel değil. SmartPro Bilgisayar Akademisi’nde alanında profesyonel eğitmenlerden alacağınız eğitim ile kariyerinize yön verin.

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/mobil-internet-kullanici-sayisi-katlanarak-buyuyor/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

 

 

 

 

 

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.