Pearson VUE Sınav Merkezi

Dünyanın en yaygın test merkezlerinden olan Pearson VUE Yetkili Sınav Merkezi olan SmartPro Bilgisayar Akademisi’nde Microsoft, Cisco, Adobe, IBM, Sun Microsystems, Nortel gibi ve daha bir çok uluslar arası firmanın sertifika sınavlarına girebilirsiniz.

Başarınızı kanıtlayarak önde gelen uluslar arası firmaların sertifikalı profesyonelleri arasında yerinizi alabilir ve uluslar arası geçerlilikte sertifikalar ile kariyerinizi bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Almak istediğiniz sınavları internet üzerinden :

Pearson VUE: Pearson VUE sitelerinden veya eğitim merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Sınavlar hakkında daha detaylı bilgi için buradan yararlanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler;

İnternet üzerinden Pearson VUE sitesinden satın alma işlemini tamamladıktan sonra bizi arayarak randevunuzu teyit etmeyi unutmayınız. Eğer sınavınızı eğitim merkezimizden alarak sınava girmek istiyorsanız, eğitim merkezimize gelmeden önce bizimle mutlaka iletişime geçiniz ve yanınızda geçerli bir kredi kartınızın bulunduğundan emin olunuz.

Sınava Gelirken; Yanınızda iki (2) adet kimlik bulundurmayı unutmayınız. (Ehliyet,nüfüs cüzdanı ya da kredi kartı getirilmesi zorunludur.) Yanınızda bulundurduğunuz her türlü iletişim aracı (cep telefonu, müzik ya da video çalar, laptop, sözlük vb. elektronik araçlar) sınav salonuna alınmayacak ve sınav süresince özel bir muhafazada korunacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular; Evet, ayrıca sınav ücretleri seçmiş olduğunuz sınava göre değişiklik göstermektedir. Girmek isteğiniz sınavın ücretini öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sınav bitiminde sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca girmiş olduğunuz sınava göre puan tablonuz ve başarı oranlarınız size bir çıktı olarak da verilecektir.

Sınavı geçmeniz durumunda sertifikasyon ile ilgili gerekli bilgiler girmiş olduğunuz sınava bağlı olarak yaklaşık 1 ay içerisinde kayıtta kullanmış olduğunuz e-posta adresinize yollanacaktır. Bilgilendirilme işlemi Sınavını aldığınız kurum tarafından yapılmaktadır.

Microsoft’un sınavları ve sertifikasyon programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cisco’nun sınavları ve sertifikasyon programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Adobe’nin sınavları ve sertifikasyon programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sınav merkezimiz haftanın her günü açıktır. (Bayramlar, Resmi Tatiller vb. günler hariç)

Sınav merkezimiz SmartPro Bilgisayar Akademisi’nin Kadıköy Altıyol’daki Eğitim Merkezindedir. Eğitim Merkezi’nin krokisine buradan ulaşabilirsiniz.

-Sınavlar ücretli mi? -Sınav sonuçlarını ne zaman öğreneceğim? -Sertifikamı nasıl ve ne zaman alacağım? -Microsoft’un sınav ve sertifikasyon programları hakkında geniş bilgiye nerden ulaşabilirim? -Cisco’nun sınav ve sertifikasyon programları hakkında geniş bilgiye nerden ulaşabilirim? -Adobe’nin sınav ve sertifikasyon programları hakkında geniş bilgiye nerden ulaşabilirim? -Sınav merkezi haftanın kaç günü açık? -Sınav merkezi nerede? Diğer her türlü sorunuz için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sunduğumuz Kariyer Destek Hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz!