SmartPro Mezun Veri Tabanı üzerinden, aranan yetkinlikleri karşılayan Bilişim Uzmanlarının ihtiyaç sahibi firma ile buluşturulduğu ve uzmanın firma bünyesinde tam zamanlı olarak görevlendirildiği çözüm modelidir.

SmartPro Mezun Veri Tabanı:

Aday veri tabanı, 18 yıldır bireysel bilişim eğitimleri alanında binlerce mezun veren SmartPro Bilgisayar Akademisi’nden besleniyor. Ayrıca SmartPro her sene milyonlarca TL fon ayırarak, altyapısı uygun binlerce gencimize %100 bursla eğitim veriyor ve genç yetenekleri yazılım dünyasına kazandırıyor.  Geniş network ağına ilave olarak SmartPro, mezunları ile kurduğu ve sürdürdüğü bu organik bağ sayesinde, kariyer portallarında aktif olmayan binlerce yetişmiş bilişim uzmanı ile iş ortaklarını buluşturuyor.

Sektör Odaklılık

SmartPro’da hizmet süreçleri, bilişim alanında tecrübeli Uzmanlar tarafından yürütülüp, yönetilir. Bilişim alanındaki personel ihtiyaçlarınızı en iyi, bilişim uzmanları anlar, çözer!

Personel Eğitimi

İlgili pozisyon için ayrılan firma bütçeniz, piyasadaki aday beklentilerinin altında kalıyorsa, SmartPro bütçenize uygun personeli firmanıza kazandırır. Aday göreve başladıktan sonra, makul maliyetli eğitimlerle geliştirilerek başlangıçta aradığınız yetkinlik seviyesine getirilir.