sistem-ag-uzmani

Günümüzün bilişim teknolojileri sektöründe hemen hemen herkes yazılım öğrenmeye, yazılımcı uzmanı olmaya önem verirken sistem eğitimi, yazılıma oranla daha az talep görmeye başladı. Bu talep düşüklüğüyle beraber artık Sistem Uzmanlığı açıkları başladı şirketlerde…

Sistem Uzmanlığı eğitimleri, IT alanında kariyere sahip olmak isteyen kişilere büyük bir avantaj sağlar çünkü sistem uzmanı olabilmek için üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmak gerekmemektedir. Sistem Uzmanlığı eğitimi sonrasında katılımcılar her türlü ölçekte olan şirketin pc, laptop, kablosuz erişim noktası, firewall, antivirüs gibi ürünlerin temini, kullanımı ve ayarlanması alanında kolayca çalışabilir. Ek olarak şirketlerin bilişim alt yapısındaki cihazların da profesyonel bir şekilde yönetebilir. Şirketlere bağlı olarak çalışabilineceği gibi katılımcılar kendi danışmanlık şirketlerini kurarak, şirketlerin IT desteğini sağlayabilirler.

Unutmayın, Bilişim Uzmanlığı sadece yazılımcı olmak değildir. Bir taneden fazla bilgisayarın kullanıldığı her şirkette mutlaka bir Sistem Uzmanı’na ihtiyaç vardır. Sistem Uzmanları da bilgi ve deneyim seviyesine göre ileride farklı unvanlar ile çalışabilirler. Teknik Destek Uzmanı olarak başlayan kariyer hayatlarında IT departmanlarında özellikle en üst kademe olan Chief Information Officer (CIO) unvanına kadar ulaşabilirler.

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan SmartPro Bilgisayar Akademisi Sistem Uzmanlığı Eğitimleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurursanız eğitim danışmanları en kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/programlama-dilleri/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.