Microsoft, yeni etkinliğini 11 Kasım tarihinde düzenleyecek. Microsoft’un 11 Kasım’da düzenleyeceği etkinliğin de davetiyelerini göndermeye başladı. Sizler de heyecanlı mısınız peki bu tarihte neler olacağına dair?

Eğitim Teknolojileri Derneği’nin 11-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlediği kısa adı TEF İstanbul olan Teknoloji Eğitim Fuarı’nın Platin Sponsoru olarak etkinlik süresince Microsoft stand alanı ve 100 kişilik demo sınıfıyla eğitime kattıkları ve katabileceklerini paylaşmanın heyecanını yaşayan Microsoft ekibi geriye sayıma başladı.

Yazılım devi olan Microsoft, 26 Ekim’de New York’ta düzenleyeceği etkinlikte hepsi bir arada olarak nitelendirdiği Surface cihazını görüşüye çıkarak büyük ihtimalle ve ek olarak da Windows 10’un önemli güncellemesi olan Redstone 2’yi de tanıtacak. bu etkinlikten 1 hafta sonra yani 2 Kasım’da yine New York’ta düzenleyeceği başka bir etkinlik için de davetiyeler göndermeye başladı bile.

VentureBeat’te yer alan rapora göre bu defa Microsoft CEO’su Satya Nadella ve Office’ten sorumlu başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer “işbirliğinin değişen doğasını ve daha fazlasını başarmak için her bir ekibe nasıl daha da güç katabileceklerini tartışacak.” Microsoft tarafından ima edilen şeyin, Eylül ayının başından beri söylentisi ortalıkta dolaşan Skype Teams olduğunu tahmin ediyoruz.

Smartpro Bilgisayar Akademisi Microsoft’un ve önde gelen uluslararası bilişim kurumlarının eğitim ve sertifikasyon iş ortağı olarak bilişim sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü yetiştiren, Türkiye’nin en önde gelen bilişim uzmanlık, eğitim ve gelişim merkezlerindendir. Smartpro mezunlarının %83’ü eğitimlerinin hemen ardından 3 ay içinde bilişim sektörünün önde gelen kurumsal firmalarında işe girerek son derece başarılı bir kariyer hayatı yaşamaktadırlar.

Bilişim sektöründe kariyere “ben de varım!” diyorsanız: SmartPro Bilgisayar Akademisi’ne başvurun, eğitim danışmanlarımız sizi arasın.

TEF İstanbul Microsoft Ajandası*

* Program akışında son an değişikliklerine karşın lütfen etkinlik web sitesine de göz atın.

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/istanbul-kadikoy-grafik-tasarim-kursu/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.