Excel'ine güvenenler, haydi yarışmaya!

Microsoft tarafından dünya çapında düzenlenen Excel yarışmasının Türkiye ayağı başlıyor.

Microsoft'un bu yıl ilk kez dünya çapında düzenlediği Excel yarışmasının Türkiye ayağı başlıyor. Türkiye'de yaşayan Türk vatandaşlarının katılabildiği yarışma sonucunda birinci olan kişiye Asus Zenbook Flip dizüstü bilgisayar hediye edilecek. Yarışmada veri yönetimi, veri görselleştirme ve formül yazma gibi Excel konularında uzmanlık gerektiren işlemler yapılması istenecek.

Excel konusunda uzman olan herkese açık olan yarışma üç aşamada gerçekleştirilecek. Yarışmanın birinci aşaması 12-28 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan bu aşamanın ardından yarı final 2 Kasım – 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yarışmanın finali ise 25 Kasım 2016 tarihinde İstanbul'da Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilecek. Burada birinci seçilen kişi Türkiye şampiyonu ilan edilecek ve hediye olarak Asus Zenbook Flip dizüstü bilgisayar almaya hak kazanacak.

Yarışmanın Türkiye şampiyonu, 2017 yılında dünya çapında yapılacak Excel yarışmasına katılma hakkı kazanacak. Ülke şampiyonlarının katılacağı dünya şampiyonası tek aşamada gerçekleşecek ve kazanan yarışmacı Seattle'da bulunan Microsoft kampüsüne gitme hakkı kazanıp, Excel mühendislerine yeni özellikler önerme ve onlarla sohbet etme şansına sahip olacak.

Excel yarışması ile ilgili bütün detaylar ve katılım için www.excelbendensorulur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Smartpro Bilgisayar Akademisi Excel Eğitimi

Eğitim Programının Amacı:

 
Formüller yardımı ile saatlerce uğraşmak zorunda kaldığımız hesaplamaları daha pratik hale getirmek, özet tablolar oluşturup veri filtrelemeyi pratik hale getirmek, makrolar yardımı ile sürekli tekrar etmek zorunda olan işlevlere düğmeler atayarak pratikleştirmek, dış kaynaklı veri akışı ile daha hızlı veri tabloları oluşturmak ve kontrol etmek ve takip programları oluşturup şirket işleyişini takip altına almak ( gelir-gider vs.) Excel ve diğer Office eğitimlerini bitirme durumunda alınacak ünvanlar MSO uzman kullanıcı ünvanı ve sertifikasyonu. Excel Eğitimi ortalama 35 ila 40 saat arası sürmekte ve yukarıdaki tüm içerikler eğitim süresince kursiyerlere en iyi şekilde aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim süresince ve eğitimden sonra alınan destekler devam etmektetir. Excel Eğitimi katılımcıların ileri excel eğitimi ile donanımlı bir excel kullanıcı olması hedeflenmektedir.
 
Bir önceki yazımızda İç Mimarlık hakkında bilgiler paylaştık. Dilerseniz orayı da okuyabilirsiniz.
 
Aşağıdaki formu doldurun, eğitim 

1 Comment to “ Excel’ine güvenenler, haydi yarışmaya!”

  1. […] php eğitimi kursları ile web yazılım konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/microsoft-excel-kursu/ linkinden […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI