Logo muhasebe programları piyasada benzerleri arasında hakkıyla zirveye yerleşmiş bir markadır. Küçük ölçekli işletmelerde START ile ,Kobilerde GO PLUS ile iş hacmi daha büyük ithalat ve ihracat yapan  yada  üretim işletmelerinde ise birer ERP harikası olan  TIGER PLUS ve TIGER ENTERPRISE ile çözümler sunar.

Her gün kendini yenileyen LOGO programlarında kullanıcı yetkileri verilebilir, gruplar oluşturabilir. Kullanıcılara kendi yetkilerinin dışında gruplardan yetki verilebilir. Kullanıcıların bazı ekranları görmesi yada işlem yapması engellenebilir. Yönetici tarafından kullanıcılar ve yaptıkları işlemler izlenebilir, raporları alınabilir.

LOGO programlarına sahip işletmeler programlarla tam entegre çalışan web sitelerini kurabilir, uygulamada kayıtlı firma bilgilerini, ürün bilgilerini, fiyatları, kampanyalarını siteye girebilir ve web dünyasında yerini alabilir.

 

logo-muhasebe 

 

logo-muhasebe

 

Programlarda yönetici konsolu ile günlük- haftalık- aylık satışlar ürünler bazında takip edebileceği gibi çek, senet, nakit durumları da takip edilebilir. Yönetici konsoluna kullanıcı tanımlı raporlar tasarlanarak atılabilir ve bunlara kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

 

logo-nasıl-çalışır 

 

logo-nasıl-çalışır

 

Logo muhasebe programlarının tümü kullanıcının kolaylıkla programa hakim olabilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Modüller birbiriyle entegre çalışır. Örneğin peşin bir satış faturası düzenlendiğinde satış irsaliyesi, nakit tahsilat makbuzu için ilgili modüllere tekrar gitmeye gerek kalmaz. Çünkü program arkasında hem satış irsaliyesini hem tahsilat makbuzunu oluşturur.

Yine rakiplerine göre raporlama konusunda da kayıtsız şartsız rakipliğini kimselere kaptırmayan LOGO programlarında standart raporlamalarda kullanıcının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda filtrelerde  değişiklikler yapılabildiği gibi yeni rapor tasarımları oluşturulabilir.

Kobi çözümlerinde Logo ailesinin yeni üyesi GO 3. GO 3, farklı sektörlerden KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerinin doğru bilgi ile tek bir kaynaktan yönetilmesini ve maliyetlerini düşürmelerini sağlayan yeni nesil bir yazılımdır. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform olan GO 3; dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır. GO 3 ile finans, muhasebe, bordrolama, sipariş, satın alma, tedarik zinciri yönetimi işlemleri eksiksiz gerçekleştirilebilir.

SmartPro’dan ve bizlerden logo muhasebe eğitimi almak isterseniz bize ulaşınız.
[box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=””]BORDRO PLUS ise; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır. [/box][box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=””]BORDRO PLUS, modüler bir yapıdan oluşmakta olup temel modül Sicil Yönetimi’dir. İstenilen zaman dilimi içerisinde uygulama, Ücret Simulasyonu fonksiyonu ile  zenginleştirilme olanağı da sunar.[/box]

Mine AKAN

Smartpro Bilgisayar Akademisi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni

15 Temmuz 2015

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/vektor-grafik-cizim-nedir/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.