logo, luca ve diğer muhasebe programları

LOGO PROGRAMLARININ DİĞER PROGRAMLARDAN FARKLARI

İşyeri sahipleri “Firmamda hangi muhasebe (ERP) programını kullanmalıyım hangi program muhasebemin sorunsuz işlemesini sağlar,  Acaba X firmasındaki gibi bir arkadaşın yazdığı  denenmemiş bir programımı almalı yada Y firmasındaki gibi piyasada bilinen ama kendini yenileyemeyen taaa fi tarihinden kalmış programı mı almalı… “diye düşünür

Logo programları işte tam burada devreye girer.. Rakiplerine göre her kullanıcı ve her işletmeye göre farklı uyarlanan programlar ve modüller vardır. Kullanıcı sayısı ve kullandığı teknoloji emsallerini çoktan geride bırakmış logo programları küçük, orta ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Logo muhasebe programları, erp programları, insan kaynakları (personel bordro) programı, Mobil programlar ve diğer Logo programları muhasebe, üretim, satış – dağıtım, mağazacılık, toptan ve perakende ticareti, personel analiz ve performansı, personel bordrosu gibi birçok bölümde ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

LOGO, yalnızca bir paket program olmayıp, firmanızın ihtiyaçlarını karşılayarak verimlilik sağlar ve firmanıza katma değer ilave eden bir ortam sunar. LOGO tüm programlarını ve teknolojilerini geliştirirken, kurum içinden ve kurum dışından konusunda uzman olan kişilerin bilgi, üretim gücü ve tecrübelerinden faydalanmaktadır. Uzmanlarla yaptığı iş birliği sonucunda programlarında hazır paket çözümlerinin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışmaktadır.

 

logo_start 

 

 

 

logo_start

 

Logo çözümleri içerisinde Logo start,

 

 Logo Go PLus 

 

 

 

Logo Go PLus

 

Logo Go PLus,

 

logo_tiger_plus 

 

 

 

logo_tiger_plus

 

Logo Tiger Plus,

 

logo_tiger_enterprise 

 

 

 

logo_tiger_enterprise

 

Logo Tiger Enterprise,

 

logo_j-guar 

 

 

 

logo_j-guar

 

Logo J-Guar,

 

logo_bordro_plus 

 

 

 

logo_bordro_plus

 

Logo İnsan Kaynakları

 

logo_tiger_hr 

 

 

 

logo_tiger_hr

 

 

logo_insan 

 

 

 

logo_insan

 

programları vardır.

Logonun bazı yazılımları Apple Ios, Google Android ve Microsoft Windows platformunda çalışacak ve mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiştir. Logo ürünlerine yatay çözümler ve dikey çözümler olmak üzere çözüm ortakları tarafından hazırlanmış özel yazılımlar entegre edilebilmektedir.

LOGO ürünleri ve LOGO ürünleri ile entegre çalışan çözümler kullanıcılara birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Diğer muhasebe yazılımlarında olmayan bu özellikler ve kolaylıklar da LOGO ‘nun en çok seçilen olma sebebini de açıklıyor.

Eğer logo muhasebe eğitimi almak isterseniz Smartpro’ya bekleriz

Mine AKAN

Smartpro Bilgisayar Akademisi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni

21 Temmuz 2015

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/office-programlari-ileri-excel-ileri-word-ve-outlook-nedir/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.