Logo, Luca ve ERP ve Muhasebe Programları | SmartPro Bilgisayar Akademisi
×

HEMEN BAŞVUR

SmartPro 'nun avantajlı eğitim kampanyalarından siz de faydalanın!

Logo, Luca ve Diğer ERP ve Muhasebe Programları

LOGO PROGRAMLARININ DİĞER PROGRAMLARDAN FARKLARI

İşyeri sahipleri “Firmamda hangi muhasebe (ERP) programını kullanmalıyım hangi program muhasebemin sorunsuz işlemesini sağlar,  Acaba X firmasındaki gibi bir arkadaşın yazdığı  denenmemiş bir programımı almalı yada Y firmasındaki gibi piyasada bilinen ama kendini yenileyemeyen taaa fi tarihinden kalmış programı mı almalı… “diye düşünür

Logo programları işte tam burada devreye girer.. Rakiplerine göre her kullanıcı ve her işletmeye göre farklı uyarlanan programlar ve modüller vardır. Kullanıcı sayısı ve kullandığı teknoloji emsallerini çoktan geride bırakmış logo programları küçük, orta ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Logo muhasebe programları, erp programları, insan kaynakları (personel bordro) programı, Mobil programlar ve diğer Logo programları muhasebe, üretim, satış - dağıtım, mağazacılık, toptan ve perakende ticareti, personel analiz ve performansı, personel bordrosu gibi birçok bölümde ve birçok sektörde kullanılmaktadır.

LOGO, yalnızca bir paket program olmayıp, firmanızın ihtiyaçlarını karşılayarak verimlilik sağlar ve firmanıza katma değer ilave eden bir ortam sunar. LOGO tüm programlarını ve teknolojilerini geliştirirken, kurum içinden ve kurum dışından konusunda uzman olan kişilerin bilgi, üretim gücü ve tecrübelerinden faydalanmaktadır. Uzmanlarla yaptığı iş birliği sonucunda programlarında hazır paket çözümlerinin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışmaktadır.

logo_start

logo_start

Logo çözümleri içerisinde Logo start,

 Logo Go PLus

Logo Go PLus

Logo Go PLus,

logo_tiger_plus

logo_tiger_plus

Logo Tiger Plus,

logo_tiger_enterprise

logo_tiger_enterprise

Logo Tiger Enterprise,

logo_j-guar

logo_j-guar

Logo J-Guar,

logo_bordro_plus

logo_bordro_plus

Logo İnsan Kaynakları

logo_tiger_hr

logo_tiger_hr

logo_insan

logo_insan

programları vardır.

Logonun bazı yazılımları Apple Ios, Google Android ve Microsoft Windows platformunda çalışacak ve mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiştir. Logo ürünlerine yatay çözümler ve dikey çözümler olmak üzere çözüm ortakları tarafından hazırlanmış özel yazılımlar entegre edilebilmektedir.

LOGO ürünleri ve LOGO ürünleri ile entegre çalışan çözümler kullanıcılara birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Diğer muhasebe yazılımlarında olmayan bu özellikler ve kolaylıklar da LOGO ‘nun en çok seçilen olma sebebini de açıklıyor.

Eğer logo muhasebe eğitimi almak isterseniz Smartpro'ya bekleriz

Mine AKAN

Smartpro Bilgisayar Akademisi

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni

21 Temmuz 2015

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI