Grafik tasarım kursu

Sevdiğiniz işi yapma özgürlüğüne sahip olun!

Grafik tasarımı yetenek isteyen bir alandır. Grafik Tasarım eğitimi ile Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate programlarını en ince detaylarına kadar öğrenip iletişim ve reklam sektöründe profesyonel bir çalışan olabileceksiniz. Eğitimde grafik tasarımla ilgili her şeyi uygulamalı olarak görerek projenizi geliştirebileceksiniz. Başarılı bir Grafik Tasarım Uzmanı olmak istiyorsanız SmartPro Bilgisayar Akademisi’nin alanında profesyonel olan eğitmenleri sizi bekliyor.

Hemen ücretsiz deneyin!

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

Unutmayın; hayatınızın mesleğini keşfetmek ve bu yeni yolda devam etmek cesaret ister. Huzurlu, neşeli ve zamanın su gibi akıp gittiği işi yapmak hakkınız.
Yazılım Kursu

Yazılım Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Yazılım Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

Yazılım Uzmanlığı eğitimi kursu, .NET platformunda C# dili ile uygulamalar geliştirmek isteyen kişiler için hazırlanmış içeriğe sahip bir eğitim programıdır. Bu eğitim süresince C# ve .NET detaylıca ele alınarak öğrencilere aktarılmaktadır.

Microsoft Sertfikalı Eğitmenler

Microsoft Sertifikasına Sahip Olma

Proje Yapımı

Sistem Uzmanlığı

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Sistem Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

Microsoft Sistem Uzmanlığı eğitim programının amacı, eğitimini tamamlayan katılımcıların tüm sektörlerdeki firmaların bilgi işlem departmanlarda ya da bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında sistem ve network alanında çalışabilecek duruma gelmesini sağlamaktır.

Microsoft Sertfikalı Eğitmenler

Microsoft Sistem Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitimler

Sistem Uzmanlığı
SQL Uzmanlığı Kursu

SQL Uzmanlığı Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle SQL Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

Sql eğitimi ile amacımız firma ve kurumlara nitelikli veritabanı uzmanları kalifiye elemanları sektöre katabilmektir. Bu eğitim programımızda yazılım programlarında veri analizi yapabilecek, veritabanını yönetebilecek, sorgulama ve ileri düzey raporlama yapabilecek, nitelikli ve en çok aranan veritabanı uzmanlarının yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Microsoft Sertfikalı Eğitmenler

Microsoft Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitim

Grafik Tasarım Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

Grafik Tasarım Uzmanlığı kursuna; tasarım zekasını geliştirmek isteyen, farklı bakış açılarına sahip olmak ve her türlü tasarım sorununu analiz edip çözüp görsel iletişim becerilerini geliştirmek isteyen tüm adaylar katılabilir,

Adobe Sertifikalı Eğitmenler

Adobe Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitim

Grafik Tasarım Kursu
Web Tasarım Kursu

Web Tasarım Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Web Tasarım Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

Web Tasarım Uzmanlığı, bilişim sektörünün web alanındaki trendlerini belirlemeye devam ediyor. Her geçen gün iş potansiyeli artan Web Tasarım sektöründe alanında profesyonelleşmiş uzmanlar katmaya devam ediyoruz. Web Tasarım konusunda kendisini geliştirmek isteyen adayları bekliyoruz.

Adobe Sertfikalı Eğitmenler

Adobe Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitim

Network Uzmanlığı (CCNA) Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Network Uzmanlığı eğitimi SmartPro'da!

İşletmeler için yeterli seviyede ağ altyapısı tasarlamak isteyen; kurulumlarını ve yönetimini sağlayabilecek network uzmanı olmak isteyen veya cisco eğitimi alarak bilgilerini güncellemek isteyen adayları bekliyoruz.

CCNA Sertifikalı Eğitmenler

CCNA Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitimler

Network Uzmanlığı (CCNA) Kursu
Microsoft Office Kursu

Microsoft Office Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Office eğitimi SmartPro'da!

Bir iş yerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan Office programlarını etkin ve amaca yönelik doğru kullanabilmeyi sağlamak en önemli hedeftir. Katılımcıların iş yerlerinde ihtiyaç duyacakları profesyonelce hazırlanmış dokümantasyon, hesap çizelgeleri, raporlama ve sunumlar gibi Office uygulamaları hazırlayabilmeleri için gerekli olan bir eğitim programıdır.

Microsoft Sertfikalı Eğitmenler

Microsoft Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitim

Logo Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

En güncel müfredatlarla, en iyi eğitmenlerle Logo Bilgisayarlı Muhasebe kursu SmartPro'da!

SmartPro Bilgisayar Akademisi LOGO yetkili eğitim ve sınav merkezidir. Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Programı’nda başlangıçta seviye tespit sınavı yapılarak vereceğimiz temel muhasebe eğitiminin planlaması yapılır. Ve genel muhasebe eğitimi verilir. Yapılan sınavlar ile ilerlemeniz test edilir..Programa geçtikten sonra gerçek hayattan alınmış örnek senaryolar ile Logo GO Plus ve Logo TİGER plus programları başta olmak üzere tüm logo programları üzerinde işlemlerin kaydedilmesini öğrenebileceksiniz.

Logo Sertifikalı Eğitmenler

Logo Sertifikasına Sahip Olma

Uygulamalı Eğitim

Logo Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Mezunlarımız Ne Diyor?

"Smartpro Geleceğine Yön Verir"
Selin Belen

Smartpro Bilgisayar Akademisi eğitmenleri sayesinde Grafik Tasarım alanında uzmanlaştım ve yine onlar sayesinde şuandaki işime sahip oldum. Teşekkürler Smartpro!

Selin Belen Grafik Tasarım Uzmanı
Ahmet Taner

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi'nde %70 burs imkanı kazandım. 6 ay süren eğitim sonrasında Microsoft Sertifikasını aldım ve şu anda lise mezunu olmama rağmen kariyerime çok güzel bir yön vermiş oldum.

Ahmet Taner Microsoft Yazılım Uzmanı
Batuhan Gökmen

Smartpro'nun ücretsiz kariyer koçluğu için başvurmuştum. Bana en uygun alan olan Bilgisayarlı logo Muhasebe Uzmanlığı için %70'e varan burs kazandım ve kariyerim açısından çok güzel bir hamle yapmış oldum. Hepsi Smartpro sayesinde.

Batuhan Gökmen Bilgisayarlı Logo Muhasebe Uzmanı
Top