×

HEMEN BAŞVUR

SmartPro 'nun avantajlı eğitim kampanyalarından siz de faydalanın!

[Toplam:5    Ortalama:5/5]

İstanbul Web Tasarım Kursu

Türkiye'nin en kaliteli web tasarım dersleri ve kursu Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi'nde. En uygun fiyatlardan ve ödeme şekillerinden yararlanmak için merkezimiz olan Kadıköy şubemize gelebilir ya da bizi arayabilirsiniz: 0216 338 55 66.

Günümüzde bilgisayar kullanmanın sadece internet siteleri arasında dolaşmak ve e-posta kutunuzu kontrol etmek amaçlı olmadığının altını çizmeliyiz. Bilişim Teknolojileri sektöründe kendinize geleceği parlak olan bir meslek edinmek isterseniz bu planın ilk aşaması donanımlı bir bilgisayar bilgisi olacaktır. Örneğin web tasarım günümüzün en popüler meslek dalları arasında yerini aldı bile... Web sitelerin tasarlanması, yayına alınması ve daha da profesyonelleşerek SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyon) çalışması yaparak aylık gelirinizi 5000TL üzerine çıkarabilirsiniz.

İnternette sörf yaparken dolaştığınız internet sitelerini tasarlamanın en temel yolu web tasarımını bilmekten geçiyor. Web sitesi tasarımları statik olmak üzere genelde HTML ya da HTML + CSS bilgisi gerektirmektedir en başlangıcı olarak ele alırsak...

Web tasarımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen kişiler Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi Web Tasarım eğitimine katılabilirler.

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.
Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

SmartPro Bilgisayar Akademisi Web Tasarım Kursuna, web tasarım programlarına profesyonel şekilde hakim olmak isteyen katılımcılar, grafik, banner, etkileşim tasarımları, web sitesi site haritası gibi konularda fark yaratmak isteyen herkes katılabilir.

Yorum to “ İstanbul Web Tasarım Kursu”

  1. […] Bir şeyin tasarlanması hem yaratıcılık, hem bilgi hem de sabır isteyen bir iştir. Bu web ve grafik tasarımı sayesinde tasarlamak oldukça […]

  2. ahmet says :Cevapla

    web tasarım kursu almış olduum smartpro akademi sayesinde projeleri geliştirebiliyorum.

  3. […] kişisel beceri anlamında hem de teorik bilgi anlamında her zaman bir adım önde tutmaktadır. Web ve grafik tasarımı eğitimi neredeyse her alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlara değinecek olursak da başta bilişim olmak […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI