İstanbul Web Tasarım Kursu

Türkiye'nin en kaliteli web tasarım dersleri ve kursu Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi'nde. En uygun fiyatlardan ve ödeme şekillerinden yararlanmak için merkezimiz olan Kadıköy şubemize gelebilir ya da bizi arayabilirsiniz: 0216 338 55 66.

Günümüzde bilgisayar kullanmanın sadece internet siteleri arasında dolaşmak ve e-posta kutunuzu kontrol etmek amaçlı olmadığının altını çizmeliyiz. Bilişim Teknolojileri sektöründe kendinize geleceği parlak olan bir meslek edinmek isterseniz bu planın ilk aşaması donanımlı bir bilgisayar bilgisi olacaktır. Örneğin web tasarım günümüzün en popüler meslek dalları arasında yerini aldı bile... Web sitelerin tasarlanması, yayına alınması ve daha da profesyonelleşerek SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyon) çalışması yaparak aylık gelirinizi 5000TL üzerine çıkarabilirsiniz.

İnternette sörf yaparken dolaştığınız internet sitelerini tasarlamanın en temel yolu web tasarımını bilmekten geçiyor. Web sitesi tasarımları statik olmak üzere genelde HTML ya da HTML + CSS bilgisi gerektirmektedir en başlangıcı olarak ele alırsak...

Web tasarımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen kişiler Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi Web Tasarım eğitimine katılabilirler.

 

 

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

 

SmartPro Bilgisayar Akademisi Web Tasarım Kursuna, web tasarım programlarına profesyonel şekilde hakim olmak isteyen katılımcılar, grafik, banner, etkileşim tasarımları, web sitesi site haritası gibi konularda fark yaratmak isteyen herkes katılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum to “ İstanbul Web Tasarım Kursu”

 1. ahmet says :Cevapla

  web tasarım kursu almış olduum smartpro akademi sayesinde projeleri geliştirebiliyorum.

 2. Doğukan says :Cevapla

  Smart Pro sayesinde almış olduğum Web Tasarım Kursu bana daha sağlıklı kodlar yazmamda çok yardımcı oldu.

 3. Furkan says :Cevapla

  Smartpro çok kaliteli web tasarım ve yazılım kursları veriyor. Herkesin yararlanmasını tavsiye ederim.

 4. Mustafa says :Cevapla

  İş çıkışı gittigim yazılım kursu sayesinde işyerindeki konumun degişti. Emekleriniz için teşekkürler.

 5. hüseyi says :Cevapla

  web tasarım kursu aldığım zaman frontend kısmında sitenin tamamını ben yapabilecek miyim?

 6. yağmur says :Cevapla

  artık her firma kendi sitesini yaparak daha kolay biçimde reklam yapmak, kendini tanıtmak istiyor ve dolayısıyla da web tasarımı bilen kişilere ihtiyac artıyor. Bu durum da benim gibi birçok kişiyi web tasarımı kurslarına itiyor. En iyisini en kalitelisini istiyor herkes. sonucunda iyi bir eğitim almış, iyi bir sertifkaya sahip olmuş olmamın en önemli yardımcısı smart pro web tasarımı kursudur diyebilirim. Kaliteli eğitimi ile başladığım ilk günden beri aynı kalite ile çizgisini bozmayan ve her vaad ettiği eğitimi hakkıyla veren bir kurs. Bu yüzden de en iyi web tasarımı kursu için önerilebilecek en iyi kurslardan birisinin smart pro olduğunu düşünğyorum.

 7. aslı says :Cevapla

  web tasarımı kursu için araştırmalara başladığımda kafam inanılmaz derecede karışmış durumdaydı. Smart pro yu keşfettiğimde tüm bu karışıklığım gitti. o kadar güler yüzlü o kadar soru işaretlerini gideren çalışanlara sahip bir kurs olarak oldukça fark yarattığına eminim. benim gözümde En çok başvurulan kurslardan olan web tasarımı kursu için pişman olmayacağınız bir kurs.

 8. Ali says :Cevapla

  Web tasarımı kursu için başvurulması gereken bir kurs. Memnunluk seviyesinin yüksek olduğunu düşündüğüm smart pro benim de tecrübe ettiğim üzere oldukça başarılı sonuçlar veren, sonucunda pişman etmeyen ve kursiyerin oldukça önemsendiği bir kurs.

 9. recep says :Cevapla

  okuduğum bölüm dolayısıyla web tasarımı önem vermem gereken bir alan. Bu yüzden ek bir destek olarak smart pro yu tercih ettim. Ve bana doğrusnu söylemek gerekirse okuldaki eğitimimi oldukça tamamlayan ve destekleyen bir kurs. Bu web tasarımı kursu ile smart pro üst seviyelerde eğitim veren bir kurstur bana göre

 10. Furkan says :Cevapla

  Merhabalar. Ben web tasarimi kursu için tavsiyeler üzerine size basvurmak istiyorum. Smart pro ile oldukca fayda saglayacagimi düşünüyorum. Web tasarımı icin grafik tasarimi bilgisine ihtiyacım var mı merak ediyorum. Web tasarımı kursu için ne gibi bir alt bilgi birikimi gerekmektedir?

 11. Selim says :Cevapla

  Smart pro benim için cok guzel bir tercihti. Web tasarımı alaninda is kurma düşüncesi ile bu ise koyuldum. Bu sayede ilk olarak web tasarimi kursu icin smart proya basladim. Ve cok iyi verim aldım. Sonuç olarak da şuan isimde iyi ve web tasarımı alaninda uzman birisi haline geldim diyebilirim. Smart pro bilgisayar akademisine tesekkur ediyorum. Eminim ki aklınızdaki soru işaretlerinin hepsini gidermenize yardimci olacaklardır.

 12. asuman says :Cevapla

  web tasarımı her geçen gün daha da rövaşta bir program haline geliyor. ve bu yüzden de web tasarımına olan ilgim daha da arttı diyebilirim. web tasarımı öğrenmek istiyorum fakat bunun için grafik tasarımı bilme zorunluluğum var mı acaba ?

 13. murat says :Cevapla

  merhaba. web tasarımı denilince akla smart pro gelir demek istiyorum. çünkü alanında uzman ve oldukça deneyimli eğitmenleri ile inanın ki çok rahat bir şekilde web tasarımı öğrenip yapılan projelerle, uygulamalarla çok daha ileri seviyelere geçebilirsiniz. bana olan katkılarından dolayı smart proya teşekkür ediyorum

 14. ayse says :Cevapla

  Merhaba. Web tasarımı kursu ile ilgili genel anlamda bilgi almak istiyorum. Smart proyu öneren çok kişi oldu bu yüzden bir de sizden genel bir bilgi almak istiyorum. Web tasarımı kursunuz hakkında temel bir bilgilendirme rica edebilir miyim?

 15. kübra says :Cevapla

  smart pro yu internet üzerinden, Google reklamlarından sürekli görüyorum ve verdiği tüm eğitimleri de yakından takip ediyorum. Olumsuz yönde herhangi bir durumla karşılaşmadım ve giden kişilerden de aldığım tavsiyeler doğrultusunda web tasarımı kursu için smart proya kaydolmaya karar verdim

 16. mert says :Cevapla

  merhaba. Herkes gibi ben de çok ödeyip kalitesiz bir eğitim almamaya özen gösteriyorum. Bu sebeple de derin bir araştırmaya girerek sonucunda smart proyu keşfettim. Fiyatı verilen eğitim kalitesi düşünüldğünde çok fazla uygun diyebilirm. Kesinlikle verilen eğitim,eğitmenler, sertifikalar hepsi verilen ücreti sonuna kadar hak ediyor. Teşekkürler smart pro bilgisayar akademisi.

 17. ömer says :Cevapla

  smart proya kaydolmak istiyorum ama hala aklımda soru işaretleri var? Daha önce giden bir kişi deneyimlerini benimle paylaşabilirse çok memnun kalırım. Okuduğum bölüm de web tasarımı ile oldukça örtüşen bir bölüm bu yüzden iyi bir web tasarımı eğitimi almak istiyorum. Yardımcı olabilecek olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

 18. faruk says :Cevapla

  birçok bilgisayar kursu ile görüştüm. Fakat hepsi aşırı uçuk fiyatlar verdi ve çevremden duyduğum kadarıyla da eğitimleri verilen fiyatı karşılamıyor. Smart pronun web tasarımı kursu için eğitim işleyişini, eğitim içeriğini ve fiyat durumunu merak ediyorum. İsmini çok duyduğum için smart pro hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorum

 19. mehmet says :Cevapla

  web tasarımı kursunda harika bir eğitmen kadrosu, iyi bir eğitim içeriği ve sonunda verilen pek çok geçerliliğe sahip sertifikalar. Smart proda web tasarımı eğitimi almak benim için çok faydalı oldu. Web tasarımı işi ile uğraşıyorum ve bu kurs sayesinde web tasarımındaki deneyim ve tecrübelerim ikiye katlandı diyebilirim. Smart prodaki eğitmenlerime Teşşekkür ediyorum .

 20. Berat says :Cevapla

  Web tasarımını azçok biliyorum. Fakat daha da pekistirmek ve bu alanda daha ileriye gitmek farkli projeler yapmak ıstiyorum. Bu yuzden smart pronun cok yönlü web tasarimi kursuna kaydolmaya karar verdim. Acaba kurs hakkinda bilhilendirme maili atabilir misiniz?

 21. Mestan says :Cevapla

  2018 web tasarimi kurslarindan en uygun web tasarimi.kursu ve en cok tercih edilen web tasarimi kursu ile başarıyı elde etmek oldukca kolay hale geldi. Smart pro web tasarimi kursu ile bu alanda ilerleyerek cok yol ilerledim diyebilirim. Smart proya tesekkur ediyorum.

 22. Aylin says :Cevapla

  Bir web tasarimi ve dijital pazarlama sirketinde stajyerim. Web tasarimini yeterince ogrenemedigimi.düşünüyorum. bunun için egitim almak istiyorum ekstra olarak. Acaba web tasarimi kursunuzun fiyatlarini, ders sürelerini ve ders günlerini genel.bir bilgilendirme seklinde söyleyebilir misiniz?

 23. ahmet says :Cevapla

  web tasarımı deyince aklımıza bilişim sektörü gelmekte. web tasarımı kursu alındığında bu alana olan ilerlememiz ne yönde olur ve ne kadar ilerleyebiliriz, ayrıca web tasarımı kursu sonunda gerçekten bilişim sektöründe bir yer edinebilir miyiz ?

 24. sedat says :Cevapla

  web tasarımı şirketinde staj yapmayı düşünüyorum. bunun için stajda konulara hakim olup üzerine daha çok bilgi koyabilmek için web tasarımı kursunuza kayıt yaptırmak istiyorum. en kısa zamanda görüşmeye geleceğim

 25. fatih says :Cevapla

  alanında iyi eğitmenler, müfredatı verimli ve başarılı bir kurs. smart pro bilgisayar akademisi çevrede bulunan birçok bilgisayar kursunun önüne geçiyor benim gözümde. en azından deneyim ettiğim web tasArımı kursu açısından verdikleri eğitime gönül rahatlığı ile kefil olabilirim.

 26. erdem says :Cevapla

  web tasarımı son dönemlerde bilişim alanındaki en popüler, en çok kullanılan bir iş haline geldi.bu sayede de bilişim sektöründe web tasarımı alanına olan eğilim, yönelim arttı. böyleliikle de bilişim alanında çok kullanılan bu web tasarımı için de konuya hakim ve bilgili web tasarımı ihtiyacı doğdu.bu yüzden web tasarımı firmasında çalışan birisi olarak söylüyorum kesinlikle tam verimli bir kurs alın. dönemin en iyi kurslarından olan smart pro da benim size tavsiyem.

 27. betül şeyda says :Cevapla

  web tasarımı her zman gelişen ve ilerletilen bir alan. her seferinde yeni şeyler öğrenmek mümkün. bu program sayesinde her açıdan gelişmek de mümkün.bu yüzden de web tasarımı kursynuza gelmeyi çok isterim etraftan duyduum övgüler ışığında da smart proyu tercih etmek istiyorum. şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar..

 28. deniz says :Cevapla

  şuan sizlere tavsiyede bulunmak için yazıyorum arkadaşlar. smart pro web tasarımı kursundan sonra okuduğum üniversitenin ve bu kursun katkılarıyla bilişim sektöründe oldukça iyi bir konumda çalışmaktayım. kursa gitmekle iş bulunmaz diyen çok oluyordu fakat çabalayıp o alanda en iyisi olma yolunda ilerlerseniz ve smart pro gibi web tasarımı kursunda fark yaratacak bir kursa gidiyorsanız rahatlıkla iş bulmanız mümkün. smart pro ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. iyi çalışmalar.

 29. berat says :Cevapla

  merhabalar. benimm size web tasarımı hakkında birkaç sorum olacak.web tasarımı öğrenmek için öncesinde veya o süreçte grafik tasarımı bilmek gerekli midir? web tasarımında büyük bir yaratıcılık gerekir mi yoksa yaratıclık sonradan kazanılabilir mi? web tasarımı kursunuza geldiğimde kurs bitiminde ne gibi bir ilerleme kaydetmiş olacağım ve bu kurs bana yazılı sertifika olarak ne kadar geçerliliği olan bir sertifika sağlayacak? tesekkürler iyi günler.

 30. kıbrıs kargo says :Cevapla

  avrupa yakasinda yeriniz varmi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI