Türkiye’nin en kaliteli web tasarım dersleri ve kursu Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi’nde. En uygun fiyatlardan ve ödeme şekillerinden yararlanmak için merkezimiz olan Kadıköy şubemize gelebilir ya da bizi arayabilirsiniz: 0216 338 55 66.

Günümüzde bilgisayar kullanmanın sadece internet siteleri arasında dolaşmak ve e-posta kutunuzu kontrol etmek amaçlı olmadığının altını çizmeliyiz. Bilişim Teknolojileri sektöründe kendinize geleceği parlak olan bir meslek edinmek isterseniz bu planın ilk aşaması donanımlı bir bilgisayar bilgisi olacaktır. Örneğin web tasarım günümüzün en popüler meslek dalları arasında yerini aldı bile… Web sitelerin tasarlanması, yayına alınması ve daha da profesyonelleşerek SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyon) çalışması yaparak aylık gelirinizi 5000TL üzerine çıkarabilirsiniz.

İnternette sörf yaparken dolaştığınız internet sitelerini tasarlamanın en temel yolu web tasarımını bilmekten geçiyor. Web sitesi tasarımları statik olmak üzere genelde HTML ya da HTML + CSS bilgisi gerektirmektedir en başlangıcı olarak ele alırsak…

Web tasarımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen kişiler Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi Web Tasarım eğitimine katılabilirler.