bilgisayar-kursu

İstanbul Kadıköy’de genel merkezi olan Bilgisayar Kursu olan Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy merkezde bulunmaktadır. Eğer Kadıköy’de Yazılım / Bilgisayar Kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yazılım’a sıfırdan mı başlayacaksınız? Uluslararası geçerliliği olan Microsoft Sertifikası mı almak istiyorsunuz? Smartpro Bilgisayar Akademisi ile sıfırdan başlayarak ileri seviyede yazılım alanında uzmanlaşarak profesyonel bir yazılım uzmanı olabilirsiniz. Microsoft Sertifikalı Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy merkezimizde uzman yazılım eğitmen kadrosu ile verilmektedir.

Geçtiğimiz senelerde yani 2000’li yıllardan önce en az lise mezunu olmak oldukça yeterliydi. Ancak şimdi ise üniversite mezunu olmak bile yeterli kalmıyor. Kişilerin her geçen gün daha da gelişen teknolojiye adapte olmaları için kendilerini de geliştirmeleri gerekmektedir. Hatta ülkelerin kalkınmasında en önemli olan nokta teknolojiye ayak uyduran ve bu teknolojinin gelişmesine katkıda bulunan toplumlarla desteklenmektedir.

İstanbul Kadıköy’de bulunan genel bilgisayar kursu merkezimizdeki tüm eğitimleri görmek için lütfen tıklayınız: Eğitimlerimiz

Eğer Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi Smartpro Bilgisayar Kursu’nun eğitim danışmanlarından ücretsiz kariyer koçluğu almak isterseniz ve teknik alt yapınıza göre %70 burs kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/hayat-kurtaran-excel-kisayollari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

 

 

 

 

 

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.