grafik-tasarim-egitimi-istanbul

Grafik Tasarım eğitimi için gerekli ön bilgiye sahip olmak adına doğru adrestesiniz. Günümüzün dijital çağında bu sektörde kariyerine yön vermek isteyen ve temel bilgisayar bilgisine sahip olan tüm katılımcılar SmartPro Bilgisayar Akademisi’nde Grafik Tasarım kursuna katılabilir.

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

 

Grafik Tasarım eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra dijital ortamda görüntü ve metin aracılığıyla etkili iletişim olanaklarınızı geliştirmiş olursunuz. Artı olarak da tv sektöründen, reklam, basın, internet gibi birçok alanda profesyonel bir çalışan olabilirsiniz.

Grafik Tasarım kursu kapsamında Adobe Photoshop programına en ince detaylarına kadar hakim olabileceksiniz. Layer, Mask, tipografi ve diğer alan konularına eğitmenlerimiz tek tek değinip uygulamalı bir şekilde sizlere konuları öğreteceklerdir.

Programları kullanabilmek bir grafik tasarımcı olabilmek için yeterli değildir. Programı kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, tasarım algısını doğru yönetebilme yöntemleri, sunulacağı ortama gore uyulması gereken kurallar, tasarım fikrinin oluşturulması, tasarım alanının doğru kullanılması, tasarımın tasarımcı tarafından iş verene karşı savunulması gibi konularda eğitim verilen bölümdür. Bu bilgiler uluslararası Adobe sertifikasına sahip (ACE – Adobe Certified Expert) bölüm başkanlarımız tarafından seminer olarak ücretsiz şekilde sunulacaktır.