Geliştiriciler İçin Kısa Bir Kılavuz: Erteleme Problemi

Mükemmel bir zamanı yakalamak için bekliyor ve kararlarınızı her zaman geciktiriyor musunuz? Ya da belki de hedef belirlemede iyisiniz ama uzun vadede hedeflerinize sadık değil misiniz? Belki de sorun sizin kararsızlığınız değil, planlarınızı eyleme geçirme isteğinizdir. Çoğu zaman, başarının anahtarı zaman yönetimi ve kararlılıktır.

Ne yapmamız gerektiği konusunda kafamız karıştığında, aklımız çok fazla seçim ve olasılıklarla doludur. Aslında, ne yapmamız gerektiğini biliyoruz; Çok geç olmadan harekete geçmiyoruz. Kısacası, erteliyoruz.

Kariyerimizi değiştirmek veya geliştirmek için erteleme alışkanlılarımızı gidermeliyiz.

Kronik erteleme, hemen tedavi edilmezse zayıflatıcı bir bozukluk haline gelebilen davranışsal bir duruma dönüşür. Bizim ilerlememizi engelliyor ve değerli zamanımızı boşa harcadığımızı anladığımızda bir suçluluk, başarısızlık ve utanç duygusu veriyor. Yaşamızı değiştiren kararlar vermeyi ertelediğimizde, başarımızı engelliyoruz.

Ertelemenin üstesinden gelmek sıkı bir çalışma gerektirir, Yani şimdi çok geç olmadan gelecekteki bir web geliştiricisi veya programcı olarak yapabileceğiniz üç şey vardır:

1. DAVRANIŞ DEĞİŞİMİ

kodlamada erteleme problemi

Teknoloji ilerledikçe, içinde yaşadığımız dünyada değişiyor. Teknoloji dünyayı ele geçiriyor; Robotlar zaten bir dizi iş sektöründe yerini aldılar. Er ya da geç, daha fazla iş otomatik olarak robotlar tarafından yapılacak.
Önümüzdeki yıllarda bazı meslekler yok olacak.
Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç yıl içinde büyümeye ve talep görmeye devam edecek iş sektörleri olacak. Bugün yazılım geliştiricileri için çok fazla iş var ve önümüzdeki on yıl içinde yavaşlayacağına dair herhangi bir işaret yok. Yazılım Geliştirme'ye geçiş yapmak kesinlikle en iyi kariyer tercihlerinden biri olacak.

2. KENDİNİZE YATIRIM YAPIN, KODLAMAYI ÖĞRENİN

yazılım geliştirme

Programlama dillerinin anlaşılmasının karmaşıklığı, insanlığın mantıksal ve analitik zihniyetlerine meydan okur. Bir "Web Geliştiricisi" olmak isteyen bazı kişiler, önce uzun bir süre erteler ve sonra kurslarda uygun eğitim / öğretim alırlar. Bu nedenle, kariyer zaman kaybından dolayı durabilir o yüzden bir an önce karar verip yazılım kurslarına başlamak gerekir.

3. ÖĞRETİM PLANIMIZ HAZIR, SMART PRO'YA KATILIN

yazılım kursları

Smartpro'da sadece size kod öğretmeyiz; Size nasıl öğreneceğinizi öğretiriz.
İster kariyer için bir uzman geçişi yapmak isteyen yeni başlamış biri olun, ister yeteneklerini geliştirmek isteyen deneyimli bir profesyonel olun, sizi geleceğe hazırlayabiliri. Detaylı bilgi için: https://smartpro.com.tr/egitimlerimiz/microsoft-yazilim-egitimi-kursu/

Bir önceki yazımızda Big Data hakkında bilgiler paylaştık. Dilerseniz orayı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI