Bir Facebook paylaşımı ile küçük bir restoranın devasa bir ün kazanabileceğine kim inanırdı? 31 yaşında olan Colin Ross’un Cumartesi gecesi Facebook üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımı ile başladı. Kanada’Da Lethbridge’de yer alan Whitbie’s Fish & Chips isimli samimi bir mekana gitti. Mekanın sahibi de 70 yaşında olan John Mcmillan, Colin Ross’u görünce oldukça şaşırdı.

Colin Ross, sipariş ettiği balığı çok beğenince ve de mekanın ne kadar temiz olduğunu fark edince işlerin nasıl gittiğini sordu yaşlı John Mcmillan’da… Mekanın sahibi işlerin çok da iyi gitmediğini belirtince Ross, bu duruma oldukça üzülmüş ve restoranın tanıtımı için yardım elini anında uzatmaya karar verdi.

Colin’in gönderisinde yazanlar ise şu şekilde:

“Bugün sadece mekanın sahibi olan 70 yaşındaki beyefendiden başka kimsenin bulunmadığı Whitbie’s Fish & Chips’i ilk kez ziyaret ettim. Ona işlerin nasıl gittiğini sordum ve bana günü sonunda kendisine bile bir ücret ödeyemediğini söyledi. Bu gerçekten beni rahatsız etti. İnsanların durumunun iyi olmasını istiyorum, özellikle de zamanını buna ayıran 70 yaşındaki bu adamın. Mekanın sahibi gerçekten klas bir adamdı, yani ben Lethbridge’deki herkesten bu çalışkan adamı desteklemek için bu gönderiyi paylaşmalarını rica ediyorum, o bunu gerçekten hak ediyor.”

Eğer sizde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacaklardır.

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/excelde-makro-kullanimi/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi "Bilişim Eğitimi" kayıtları başladı!

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.