En İyi Yazılım Kursu

Yazılım sektöründeki uzmanların kendilerini gelişen yeni teknolojilere, oldukça hızlı devam eden programlama dillerine en iyi yazılım kursu eğitimi veren Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi’nde %70’e varan eğitim bursları ile hakim olmaları sağlanmaktadır.

Eğer yazılım ile ilgili çalışmalara sıfırdan başlayıp en iyi yazılım uzmanı olma konusunda hedefiniz var ise de yine Microsoft Sertifikalı Uzmanlardan oluşan profesyonel eğitmen kadrosu ile Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi’nde %70’e varan eğitim bursları ile kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.

En iyi yazılım kursu fiyatları ve eğitim detayları hakkında bilgi almak ve Uzman Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer koçluğu almak için aşağıdaki formu doldurursanız en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Unutmayın, artık gelecek bilişimde…

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/guvenlik-yoneticilerinin-maasi-rekor-kiriyor/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

 

 

 

 

 

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum to “ En İyi Yazılım Kursu”

 1. veli deniz says :Cevapla

  En iyi yazılım kursu olmak için öğrencilerin de istekli ve iyi olması gerekiyor. Eğer yazılımcı olmayı gerçekten istiyorsanız ve bunu isteyenlerle buluşuyorsanız işte o kurs en iyi bilgisayar yazılım kursu oluyor. Aynen smartpro da olduğu gibi

 2. Doğukan says :Cevapla

  Şu ana kadar aldığım en iyi yazılım kursukursu .Yararını fazlasıyla gördüm ve çok memnun kaldım. Teşekkürler Smart Pro…

 3. Furkan says :Cevapla

  Kesinlikle web tasarım ve yazılım kursları arasında tavsiye edecegim ender kurslardan birisi Smartpro.

 4. Berkan says :Cevapla

  Aldığım ders beni cok geliştirdi gerçekten iyi ki bu yazılım kursundan faydalanmışım. Gelişimimde çok faydası oldu. Bundan dolayı SmartPro ailesine teşekkür ederim …

 5. Beste says :Cevapla

  İnsana saygı olmayan bir yer hiçbir şey bilmediğinizi söylediğiniz de konusmayı sonladırıyor ve otomatik olarak insanı aşalayıcı bir bakış tavsiye etmem çok kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI