×

HEMEN BAŞVUR

SmartPro 'nun avantajlı eğitim kampanyalarından siz de faydalanın!

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

En İyi Yazılım Kursu

Yazılım sektöründeki uzmanların kendilerini gelişen yeni teknolojilere, oldukça hızlı devam eden programlama dillerine en iyi yazılım kursu eğitimi veren Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi’nde %70’e varan eğitim bursları ile hakim olmaları sağlanmaktadır.

Eğer yazılım ile ilgili çalışmalara sıfırdan başlayıp en iyi yazılım uzmanı olma konusunda hedefiniz var ise de yine Microsoft Sertifikalı Uzmanlardan oluşan profesyonel eğitmen kadrosu ile Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Smartpro Bilgisayar Akademisi’nde %70’e varan eğitim bursları ile kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.

En iyi yazılım kursu fiyatları ve eğitim detayları hakkında bilgi almak ve Uzman Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer koçluğu almak için aşağıdaki formu doldurursanız en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Unutmayın, artık gelecek bilişimde…

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.
Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

1 Comment to “ En İyi Yazılım Kursu”

  1. veli deniz says :Cevapla

    En iyi yazılım kursu olmak için öğrencilerin de istekli ve iyi olması gerekiyor. Eğer yazılımcı olmayı gerçekten istiyorsanız ve bunu isteyenlerle buluşuyorsanız işte o kurs en iyi bilgisayar yazılım kursu oluyor. Aynen smartpro da olduğu gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI