Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi "Bilişim Eğitimi" kayıtları başladı!

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

Eğitim İçeriği

Php Eğitimi

 • HTML Eğitimi
 • CSS Eğitimi
 • JQuery Eğitimi
 • Bootstrap Eğitimi
 • MySQL Eğitimi
 • Php
 • CodeIgniter FrameWork Anlatımı ve PHP ile kullanımı
 • Php Kursu Ana Proje Çalışmaları
 • Php Uzmanlığı Eğitimi içeriğe göre MySQL Eğitimi, CodeIgniter Eğitimi ve Bootstrap Eğitimi olarak da geçmektedir.

Genel olarak Kursa Katılacak Arkadaşların avantajları;

 • MVC Mantığını piyasadaki en sade ve en güçlü frameworklerden biri olan CodeIgniter(Okunuşu Kodignaytır) ile öğrenmiş olacaktır.
 • Bir MVC mantığını öğrendikten sonra diğer MVC Framework’leri öğrenme konusunda yardımcı olacaktır (Java’nin Spring, Microsoft MVC 5.0 gibi)
 • Bootstrap ile dünya’nın en ünlü CSS Framework’ü ile çalışma fırsatı bulacaklardır.
 • HTML,CSS,Bootstrap ile hazırlanmış olan Hazır Profesyonel bir şablon ile CodeIgniter kullanarak hazır olan FrontEnd tasarımını PHP ile kodlayarak Profesyonel yaşamdaki çalışma ortamına alıştırılmaya çalışılacaktır.

Peki CodeIgniter Nedir?

 • Dünya’nın en yaygın kullanılan MVC Frameworklerinden biridir.
 • Basit kullanımı ile hızlı şekilde öğrenilip proje yapılmasını sağlar
 • Güçlü ve hızlıdır
 • İş ilanlarında aranılan en çok aranılan Frameworklerden biridir.

Sertifikalar

 • SmartPro Php Uzmanlığı

Alınabilecek Ünvanlar

 • Jr. Web Developer
 • Jr.Frontend Developer
 • Jr.Backend Developer

Çalışma Alanları

 • Web tasarım ve programlama alanında kendi firmalarını kurabilirler
 • Bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilir opencart, magento, wordpress gibi Türkiyede yoğun kullanımı olan siteler için danışmanlık verebilirler
 • Web tasarım stüdyolarında
 • Yazılım Ajanslarında
 • Yazılım ve teknoloji firmalarında
 • E-Ticaret projelerinde aktif olarak yer alabilirler
 • Firmaların reklam/pazarlama departmanlarında
 • Php Kursu veya Php eğitimi veren kurumlarda

Kimler Katılmalı

 • Php eğitimi alarak kurumsal firmaların yazılım geliştirme departmanlarında programcı, analist, test uzmanı gibi unvanlarla kariyer yapmak isteyen,
 • Üniversite mezunu olup kurumsal firmaların yazılım departmanlarında üst düzey analist, yazılım uzmanı pozisyonlarından başlayarak, firmanın tüm teknoloji stratejisini belirleyen Bilgi Teknolojilerin’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na kadar uzanan bir kariyere sahip olmak isteyen,
 • Bilişim sektörüyle ilgili ve güncel yazılım geliştirme teknolojileri hakkında kendini geliştirmek ve sektöründe aranan bir uzman olmak isteyen,
 • Php Kursu veya Php Eğitimi ile Uluslararası sertifikalar ile yurtiçi veya yurtdışında çalışma olanakları elde etmek isteyen,
 • Kurum için çok değerli olan kurumsal verilerin saklanması, analizi, raporlanması, destek sistemlerinin geliştirilmesi gibi kısaca iş zekası denilen yapıları kurgulayan, yöneten ve uzman olmak isteyen herkes katılabilir.

PHP kursu eğitimi son zamanlarda en çok tercih edilen eğitimlerden bir tanesi. Bilindiği gibi internet gitgide büyüyen bir ağ haline gelmiş bulunuyor. Herkes kendine göre internet sitesi yaptırmaya çalışıyor.

İnternet sitelerinin çok basit sistemleri bulunurken aynı zamanda da gerçek anlamda internet sitesi yapabilmek ve bunu doğru bir şekilde uygulayabilmek adına aslında bazı dillerin bilindiği de bir gerçek. Ancak bu dilleri bilmekle birlikte aynı zamanda çok da basit şekilde işlemleri gerçekleştirmek de mümkün.

Bunun için hiçbir sıkıntı olmadan PHP sayesinde istediğiniz sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Bir dili bilseniz dahi bunu doğru bir şekilde aynı zamanda da birçok kod yazacağınız ya çok daha basit şekilde PHP kodu ile HTML sisteminin içine gömerek sonuç alabiliyorsunuz.

PHP aslında genel anlamda JavaScript gibi kullanıcı tarafından çalışan dillerden ayrılmaktadır. Bunun sebebi sunucu tarafından çalıştırılıyor olmasından ileri gelir. Böylece daha rahat bir kullanım sunmaktadır. Bunu da bilmek gerekir.

Örnek vermek gerekirse herhangi bir kodu kendi sunucunuzda çalıştırırsanız sitenize bağlanan kullanıcılar kodu göremeyebilirler ve müdahale edemeyeceklerdir. Yalnızca sonucu görebileceklerdir. Http sunucunuzu bütün PHP dosyalarında bu şekilde PHP dosyası ile görüp işleyecek hale getirme şansına sahipsiniz.

Ayrıca en güzel yanlarından biri yeni kullanıcılar açısından öğrenemeyen oldukça kolay olmasıdır. Aynı zamanda profesyonel kullanıcılar için ileri seviyede özellikler içermesidir. Böylece daha rahat bir şekilde öğrenilebilir ve istenilen sonuçlar alınabilir.

Bu yüzden dolayı da son yıllarda PHP kursu eğitimi konusunda birçok kişiden başvurular alınmakta ve insanları ağırlıklı olarak bu eğitimleri tercih etmektedir. Böylece daha rahat bir şekilde eğitim alabilir ve günceli de yakalama şansına sahip olursunuz.

Bilindiği gibi internet her geçen gün büyümekte ve insanlarda bu konuda çeşitli eğitimler alarak ciddi anlamda büyük paraları kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Her bir tasarım ve yahut da çalışma alanı farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Bu çalışma alanlarının tabanında ise farklı dillerden oluşan internet yazılım sistemleri karşımıza çıkar. Bunlardan biri olarak bilinen PHP ise kolay öğrenimi aynı zamanda da geniş kullanım alanı ile çok fazla kullanılmakta ve taraflı tarafsız herkesin programlamaya odaklanması ile ön plana çıkmaktadır.

PHP kurs eğitimi çok uzun sürmeden sizlerin rahatlıkla öğrenebileceğiniz ve sonuç alabileceğiniz bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca araçlar hakkında A’dan Z’ye her türlü konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

PHP ve ASP gibi yazılım dilleri aslında dinamik site oluşturulması açısından çok büyük önem arz etmektedir. Son yıllarda %95 gibi büyük bir bölüm aslında dinamik İnternet sitelerinden oluşmaktadır. Statik ve dinamik arasında özellikle veritabanı kullanıp kullanılmaması ile alakalı olarak farklılıklar oluşmaktadır.

PHP dinamik internet siteleri yapabilmek için iki farklı yazılım dilinden birini full olarak sizlere sunmuş olan bir sistemdir. PHP yazılım sistemine genel olarak bariz bir örnek vermek gerekirse milyonlarca sitenin altyapı dili olan WordPress aslında PHP dili ile yazılmış olan bir sistemdir.

Gelişen teknoloji sayesinde sizler de PHP yazılım dilini öğrenebilir ve böylece kapsamlı bir şekilde internet sitesi oluşturma şansına sahip olabilirsiniz. PHP eğitimli çok kısa süreçte insanların rahatlıkla istedikleri internet sitesini kurmalarını sağlarken geleceğimizin mesleklerinden bir tanesi olan yazılımcılık anlamı da sizinle ciddi anlamda ön plana atacaktır.

Öncelikli olarak bilmemiz ve öğrenmeniz gereken ise bu işin html işaretleme dili olmasıdır. Kursa başvuran kişilerin html bilgisi olup olmadığı da sorgulanmaktadır. Html internet sitelerinin temelini oluşturmaktadır. Bu bir işaretleme dili olarak bilinmektedir.

Html bilmeden site yapmanız gerçekten çok zordur. Bu yüzden hiçbir programlama dilini öğrenmeden önce Html işaretleme dili ile ilgili olarak bilgileri almak ve bunları öğrenmeniz gerekmektedir. Bu dili öğrendikten sonra eğitim alabilir, web tasarımı eğitimi içerisinde set halinde bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Elbette ki Html dilini öğrenmek artık sizlerin tamamen eğitimleri bitirdiğiniz anlamına gelmemektedir.

Burada sizlere sunulan PHP kursu eğitimi sistem olarak Html sitenin yapısı ve iç düzeninde bulunan CSS şablon sistemlerini değiştirmek babında öğretmekte ve böylece sizler de genel anlamda bir site hazırlama sırasında herhangi bir müdahale yaparak sitenin değiştirilmesi gerek tasarım gerekse içerisinde bulunan dinamikler açısından daha hareketli bir hale getirilmesi adına sistem kurabilirsiniz.

PHP kursu eğitimi sayesinde sizler de artık daha profesyonel siteler yapabileceksiniz. Herhangi bir sitenin içerisindeki şablonu değiştirme şansına sahip olduğunuz gibi bir e ticaret sitesi nasıl işleyeceği konusunda da bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Bu yüzden eğitimler gerçek anlamda çok önemli. Günümüzün en önemli destekli bir tanesi olarak karşımıza hiç kuşku yok ki webmasterlık olarak karşımıza çıkmakta. Her geçen gün internet sitesi sayısı çoğalmaktadır.

Ayrıca kendi kurmuş olduğunuz internet siteleri ve bloglar sayesinde de günümüzde para kazanma fırsatlarının olması insanları bu konuda yönlendirmektedir. Bu yüzden dolayı verilmiş olan bu tip eğitimlere katılarak sizler de çok daha güçlü bir güvenli internet siteleri kurma şansına sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra artık insanlar bir personel alımında dahi bu tarz eğitimleri aramakta ve kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu ekip ile birlikte bu tarz çalışmaları yaparak ön plana çıkmaktadır.

Bu anlamda sizler de kullanımınızı buna göre gerçekleştirebilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Kısacası sizlere sunulmuş olan PHP eğitim kursları sayesinde istediğiniz farklı modeller gerçekleştirerek siteleri daha canlı ve daha dinamik hale getirebilirsiniz.

Herhangi bir şablon olarak içerisinde yapacağınız oynamalar sayesinde istediğiniz sonuçlara ulaşmak istiyorsanız bu tip eğitimler ile birlikte kendimizi kuvvetlendirmek ve sitenin içerisinde oynama yapabileceğiniz noktaları bilerek gerek CSS gerekse PHP konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Zaten şablon mantığı sayesinde sonrasında çok daha kolay bir şekilde hareket edebileceğinizi sizler de görmüş olacaksınız.

PHP Kursu

PHP kursu denildiğinde sizler de Html ve PHP hakkında en azından bilgi sahibi olduğunuz eskiden ve programlama, web yazılım kursu eğitimi altında geçen bu eğitimini artık sistemlerinin gelişmesi ile birlikte artık farklı isimler almaya başlamış bulunmaktadır.

Bir eğitim süreci belirli bir yaş sınırlaması bulunmadan sizlerin de hizmetinize sunulmaktadır. Burada eğitimin ilk aşamasında kendinize bir çalışma ortamı hazırlamanız gerekir.

Burada program kurusunun içerisinde PHP bir dosyada hemen çalışması ve veri tabanına kayıt edilmesi açısından bir local host kurmanız gerekir. Bunun için sizlere eğitimciler bunun nasıl yapılacağı konusunda bilgisayarda bilgi verecektir.

Bu sayede bilgisayarınızda PHP bir dosyalarının çalışmasını sağlayan sanal bir host kullanabilirsiniz. Aslında gerçek internet sitesi üzerinde çalışılması elbette ki daha iyi olacaktır. Ancak herkesin web sitesi olmayacağı için bu tarz kurslarda sanal kurs üzerinden de çalışmalar yapılmaktadır.

Bundan sonra kursa ait ilk model local host kurulumu yer alırken iki modelde artık değişkenler ve programda eğitimi konuları yer almaktadır. Sadece operatör tarafından günlük ilişki içerisinde yapılabilecek kontrol ve denetim çalışmaları PHP kursu eğitimi sırasında sizlere paylaşılır.

Eğitimin bundan sonraki bölümünde fonksiyonlar ve diziler devreye girmektedir. Fonksiyon oluşturma ve çağrı işlemi gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda standartlarıyla zaman fonksiyonları ve email gönderme gibi farklı gerekli fonksiyonların uygulamaları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra en çok üzerinde durulması gereken konulardan biride dizi oluşturma ve bu uygulamaların doğru bir şekilde başlatılarak çalışılması durumu olmaktadır. Sizler de tüm bu bilgileri aldıktan sonra PHP kursu eğitimi konusunda daha rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

Bunlarla birlikte önemli noktalardan bir tanesi de forumlar ve nesneler kısmı olmaktadır. Kaldı ki birçok eğitim konusunda en son modül sistemi bu sistem olarak bulunmaktadır. Burada artık nasıl bir şifreleme yapılacak bu bilgiler nasıl saklanacak aynı zamanda da kullanabileceğiniz herhangi bir puan veya eklenti ile ilgili olarak hiçbir içerisinde nasıl hareket etmeniz gerekiyor bu tarzda bilgiler size aktarılaraktır.

Böylece sizler de çok daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. PHP kursu eğitimi konusunda en son detaylara kadar verilmiş olacaktır.

Bu anlamda PHP kurslarının en büyük avantajlarından biri de yaş sınırlamasının olmaması. Özellikle yazılım öğrenmek için yeni başlayanlara çok büyük bir fırsat da doğmuş oluyor. Rahat bir şekilde hareket edilmesiyle birlikte PHP kursu eğitimi almak çok büyük bir avantaj doğurmuş bulunuyor.

Sizler de istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Sitenin içerisinde herhangi bir hamle yapmak istediğiniz zaman hazır şablonlara kalmadan aynı zamanda da daha hızlı ve daha özgün sistemlere ulaşmak için sizler de bu yolu tercih edebilirsiniz.

Ayrıca sistematik bir şekilde kodlarınız çok yer kaplamayacağı için daha kolay şekilde sistem kurulumu yapma şansına da sahip olabiliyorsunuz. İstediğiniz gibi bir site kurulumu ile çok güzel sonuçlar alma şansına sahip olursunuz.

PHP Eğitimi

PHP kursu eğitimi çok kapsamlı bir eğitimdir. Az önce de bahsettiğimiz gibi dünyada şu anda en çok kullanılan altyapı sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan WordPress aslında PHP tabanlı bir yazılımdır.

Bu yazılımı yapmak aynı zamanda da kullanmak gerçekten de kolay değildir. Özellikle herhangi bir tasarım üzerinde değişiklikler yapacağınız zaman şablon dosyalarında iyi şekilde analiz edip bu tasarım üzerine çalışmaların gerçekleştirilmesi gerekir.

Elbette bu da eğitimi almış olan konular üzerinde gerçekleştirilebilecek olan işlemlerdir. Ancak bu sayede sizler de istediğiniz sonuçları alma şansına sahip olabilirsiniz.

PHP kursu eğitimi sırasında aklımıza gelen her türlü soruyu sormanız gerekir. Çünkü verilecek olan eğitim sırasında herhangi bir renk değiştirme yada arka plan resmindeki yapılacak olan değişikliğine ölçeklendirilmesi gibi ince detayları kadar gidilmesi gerekir.

Özellikle PHP eğitimlerinde e mail içerisinde gömülecek olan yazıların çok iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Çünkü eski sistemlere göre yani HTML yazılımlara göre çok daha rahat bir şekilde sizlere sonuçlar ve işlemlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Burada bilinmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi özellikle profesyonel anlamda çalışan sitelerin ağırlıklı olarak özel panellerle güçlenmesi ve bu tip yazılımlar üzerine kurulması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Site kurmanın önemini ve değerini bilenler açısından bu işlemlerin yapılması için sürecin belirlenerek uygulanması açısından PHP kursu eğitimi çok büyük önem arz etmektedir. Bu arada kurs alırken en önemli hususlardan biri de kuşku yok ki bu eğitimin doğru düzeyde sizlere sunulması olmaktadır.

Böylece çok daha kaliteli ve doğru sonuçlara sahip olabiliyorsunuz. Doğru ve düzenli çalışmalar sonrasında çok daha kaliteli ve kalifiye sistemler kurma ve yönetme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden kullanımı da daha aktif bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.