3D Studio Max Eğitimi Kursu

Tasarımcılığın günümüzdeki en yaygın ve en kapsamlı mesleklerden biri haline gelmesi ile birlikte bu alanda inanılmaz bir açık ortaya çıktı. Bu açığı kapatabilecek, kendini geliştirip daha profesyonel ve gerçekçi tasarımlar yapabilecek 3 Boyutlu Modelleme adı verilen teknolojiyi bilen kişiler firmaların odak noktası oldu. 3D studio max eğitimi / 3D max kursu ile sektördeki 3ds max eğitimi almış uzmanlar yetiştirilmesi hedeflenmektedir.
Bu eğitimde fikirlerin 3D Max Teknolojisi ile sanal ortamda hayata geçirilmesi hedeflenir.

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi "Bilişim Eğitimi" kayıtları başladı!

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi SmartPro Bilgisayar Akademisi "Bilişim Eğitimi" kayıtları başladı!

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

1

Eğitim İçeriği

 • Ploygon Modelleme ve Patch (yama) yüzeylerin kullanımı
 • Box (Kutu) Modelleme, karakter ve bina modelleme
 • Scatter kullanımı
 • Parçacık sistemleri (Spray, Super Spray vb.) Kullanımı ve uygulamaları
 • Space Warps( Boşluk etkileri=Yerçekimi,rüzgar vb.) nin parçacık sistemleri ile ilişkilendirilmesi ve Yağmur,Kar, Ateş, Fıskiye gibi uygulamaların bunlarla hazırlanması
 • PhotoShop dosyalarının kullanımı
 • Film dosyalarının kullanımı
 • Resim kanallarının farklı kullanımı, yansıma, parlama, kabartma verilmesi
 • Çok katmanlı yüzey kaplamalarının kullanımı
 • 3D MAX VRAY PHOTOSHOP RENDER KURSU ANİMASYON
 • Nesnelerin birbirleriyle ilişkilendirilerek anime(animasyon) hazırlanması ve birleşik şekillere hareket kazandırma
 • Fizik kurallarına göre simülasyonlar hazırlama
 • Kumaş, metal ve cam vb. özel malzemelerin oluşturulması ve ayarları
 • Karakter Modelleme teknikleri
 • Hareket dosyalarının kullanılması, Motion Mixer kullanımı
 • Kayıtlı bir filmden hareketlerin elde edilmesi
 • Photometric ışıklar, Caustic ve Light Tracer ile Render alma
 • RPC ve Vray Plug-in lerinin kullanımı
 • Video Post ile animasyonlar ve görüntüler oluşturma
 • VRay ve Mental Ray ile render
 • Back Burner (Render Farm) kullanımı
 • 3ds max eğitimi – kursu detaylarının tamamı için bizimle iletişime geçin.
2

Sertifikalar

 • SmartPro
3

Alınabilecek Ünvanlar

 • Görsel Tasarım Uzmanı
 • 3 Boyutlu Modelleme Uzmanı
 • 3D Studio Max Uzmanı
4

Çalışma Alanları

 • 3D Studio Max Programını kullananlar tasarım sektöründe
 • Reklam ajanslarında
 • Matbaalarda
 • Tekstil firmalarında
 • Mimarlık ve mühendislik sektöründe
 • Gazetelerde ve görsel medya sektöründe
 • Görsel Tasarım ile ilgili tüm çalışmalarda
 • 3ds Max Eğitimi veren firmalarda
5

Kimler Katılmalı

 • 3 boyutlu modelleme, kaplama, canlandırma, aydınlatma, özel efektler, hareketli görüntüler, gerçekçi animasyonlar gerçekleştirilebilen bu programa; projelerini zengin görselleştirmeler ile sunmak isteyen, reklam ve sinema filmleri, bilgisayar oyunları ya da TV jenerikleri hazırlamak isteyen mimar, görsel tasarımcı veya tasarım konusunda kendini geliştirmek isteyen ve 3ds Max Kursu görmek isteyen herkes katılabilir.

Özellikle mimar ve mühendislerin büyük ilgi göstermiş olduğu 3D Studio Max Eğitimi Kursu, aslına bakıldığında üç boyutlu modelleme anlamına gelmektedir. Bu alanda yetkin olan kişiler,mimari görselleştirme ve kaplama yazılımı olarak bilinen 3D Studio Max programlarını profesyonel anlamda kullanabilma becerisine sahiptir.

Öyle ki bu tarz programlarda bir çok konuda, profesyonel olarak çizim yapmak, bu çizimleri ışıklandırmak, kamera ve render ayarlarını yapmak mümkündür. Bu alanda elde edilen teknik bilgiler en son aşamada ise uygulamalı olarak ilgili kursiyerlere deneyim kazandırılmaktadır.

Eğitimi bitirmiş olan tüm kursiyerler, üç boyutlu olarak görselleştirme yapmak konusunda profesyonel tavırlar sergileyebilmektedir. Bu anlamda insanların ilgileri var ise mutlaka kurslara katılım sağlanması şarttır.

3D Studio Max Eğitimi Kurslarındaki Eğitim Aşamaları

3d Studio Max Eğitimi veren kurslarda ilk aşamada 3D Max programının tanıtımı yapılmaktadır. Program dahilinde yapılabilecekler, programın neden gerekli olduğu, kullanım konusundaki pratik taktikler ve programın alt yapısı hakkındaki bilgiler detaylı olarak ilgili kişilere aktarılmaktadır.

Kursun ikinci aşamasında ise 3D Max, 2B ve 3B modelleme teknikleri anlatılmaktadır. Bu aşamada kişiler programın alt yapısı, sistemi ve kullanım teknikleri hakkında üstün körü bilgilerle donatılmaktadır. Elde edilen bu bilgiler ilerleyen süreçte adayların pratiklik kazanmak konusunda deneyim elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Programın üçüncü aşamasında ise programın tüm aksesuarları ve detayları ele alınarak; salon, mutfak, banyo ve bebek odası gibi alanlarda modeller üretimi yapma becerisi kazandırılmaktadır. Bu beceri sayesinde yavaş yavaş modelleme uzmanı olmaya yaklaşıldığına işaret edilmektedir.
Çünkü kursiyeler, bazı teknik bilgiler ile mimari anlamda tasarlama yapmak konusunda beceriler elde etmektedilerler. Bu nedenle son derece, özellikle de uygulama aşamasında adayların daha aktif bir performans sergilemesinde fayda olacaktır.

Kursun üçüncü aşamasında ise mimari araç setlerinin kullanımı gösterilmektedir. Bu araçların kullanımı mimari tasarım yapılmasındaki tüm engellerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Öyle ki profesyonel anlamda çizim yapmak ve modelleme oluşturmak konusunda deneyim elde etmek bu aşamada da çok daha mümkün hale gelmektedir.

Programın dördüncü aşaması geri dönüşümlü model üretimini kapsamaktadır. Böylece 3D Max modelleme programı hakkında çok daha kapsamlı bilgi ve deneyime sahip olmak da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle programın bu aşamasına da aksatılmadan katılım sağlanması şarttır.

Programın beşinci aşamasında ise parametrik modellemenin, program kullanımı boyunca insanlara olan faydaları ele alınmaktadır. 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve kursiyerlerin program kapsamındaki en temel amacıda budur. Programın faydaları konusunda bilgi sahibi olarak, daha dikkat çekici hususlarla modellemeye farklı boyut kazandırmak konusunda ustaca bir deneyim elde edilmektedir.

Programın altıncı aşamasında ise yumuşatma araçlarının nasıl kullanılacağı ve detaylı kullanım özellikleri anlatılmaktadır. Böylece modelleme esnasında keskinliğin düşürülmesi gereken anlanlarda etkin bir performans sergilemekte kaçınılmaz olacaktır. Kursun aşamalarının ve sürecinin çok uzun olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü bir program çok kullanışlı olmasına karşın, çok güçlü bilgi gereksinimine de ihtiyaç duyulmasına sebebiyet vermektedir.
Bu nedenle programın altıncı aşamasında ileri seviye araçların nasıl kullanıldığı, uygulamalı olarak gösterilecektir. Uygulamalı derslere pratiklik kazanmak açısında mutlaka katılım sağlanması şarttır. Aksi takdirde el becerisi elde etmek ve programı etkin bir şekilde kullanmak ne yazık ki mümkün olmayacaktır.

Programın yedinci aşamasında kumaş ve fiziksel simülasyonların nasıl yaratıldığı konusunda bilgiler verilmektedir. Bu bağlamda, özellikle de iç mimarların, iç mekan tasarımlarında, en ince ayrıntıları dahi müşterilene görsel olarak sunma imkanı elde edilecektir. Bu açıdan çok gerekli bir kısım olduğunu söylemek mümkündür.

Programın sekizinci aşamasında ise ölçü ve oran kullanımı detaylı olarak anlatılmaktadır. Oran ve matematiksel işlemler bu programın vazgeçilmez parçalarından biridir. Bu nedenle 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve derslerinde sürenin en büyük kısmı oran konusuna ayrılmaktadır. Bu alanda gerekli etkinliğe ulaşamayan kişiler, programı kullanırken, ne yazık ki başarılı bir performans sergileyemeyeceklerdir.

Programın dokuzuncu ve son aşamasında ise sahne düzeni ve katmanların kullanımı konusu işlenmektedir. Sanal olarak yaratılan ortamlarda, yani sahnelerde düzeni sağlamak adına bazı hususlara dikkat edilmesi şarttır. Bu hususlar kurs hocalar tarafınden detaylı bir şekilde kursiyerlere aktarılmaktadır. Katman kullanımı da bu program için en önemli gereksinimdir. Çünkü programın her bir seviyesinde katman kullanımı gerekmektedir.

3D Max Studio Eğitimi Kursunun İstihdam Olanakları

3D Max Studio Eğitimi Kurslarına katılım sağlamış ve başarı elde etmiş kişiler, iş dünyasında aktif olarak yer alabileceklerdir. Programı tamamlamayı başaran kişilerin özellikle de mimarlık ve mühendislik ofislerinde iş bulma imkanları oldukça geniştir. Çünkü bu alanda çalışan kişilerin asıl işi modelleme yapmak, yani tasarlamaktır.

Mesela bir iç mimar aldığı işi ve iş sonucunda oluşacak görüntü hakkında görsel modellemelerde müşterilerini bilgilendirmek zorundadır. Bu bilgilendirme için 3D modelleme yapmak şarttır. Modelleme sayesinde ortam tasarımı yaratmak, düzenlemek mümkündür.

Bu nedenle 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve derslerini başarıyla tamamlayan kişiler mimarların ve de mühendislerin yanında istihadam edilme olanaklarına sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra ise 3D modelleme bilen elemanlar çeşitli alanlarda, özellikle de profesyonel olarak tasarım işlerini yürüten firmalarda iş bulma imkanı elde etmektedir.

Çeşitli işletme ve ofislerde de bir çok iş olanağı bulunmaktadır. Kısacası sertifika sahibi olan kişilerin kesinlikle işsiz kalma gibi bir durumu söz konusu değildir. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olan kişiler, çok yüksek maaşlarda çalışma imkanına sahip olacaktır.

Sırf bu nedenle bile 3D Studio Max programlarına etkin bir katılım sağlandığı gözlemlenmiştir. İnsanlar bu alanda istihdam sağlamak için kursların imkanlarından sonuna kadar faydalanmalıdır.

3D Studio Max Kursuna Kimler Katılmalıdır?

3D Studio Max Eğitimi kursları istihdam alanı son derece geniş olan kurslardır. Ancak modelleme yapmanın gereklerini bilmesi gereken kişilerin aktif bir şekilde katılım sağlamaları son derece gereklidir.

Bu nedenle programın en çok hitap ettiği kesim; İç mimarlar, dış mimarlar, Endüstriyel anlamda tasarımcılık görevini üstlenmesi gereken kişiler, grafikerler, çizgi film üreticileri ve animasyon sektörüne atılacak olanlardır. Öyle ki bu meslek dallarında, 3D studio programını bilmek kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

Bunun yanı sıra ise 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve derslerine sayılan mesleklerde lisans diplomasına sahip olanlar ve de hala ilgili alanların öğrencisi olanlar katılım sağlayabilmektedir.

Elbette ki kursun hitap ettiği kesimler sadece bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda restorasyon vee dekorasyonn işleriyle ilgilenenlerin en 3D modelleme programını kullanmak için gerekli bilgi ve deneyime sahip olması gerekmektedir. Çünkü mesleki gereklilikler nedeniyle müşterilere 3D sunum yapmak zorunlu bir ihtiyaçtır.

Bu alanlar haricinde modellemeye ilgisi olan herkes, program kapsamına dahil olabilmektedir. Böylece alanla alakalı bilgi hacminin geniştilmesi de mümkün olacaktır.

Programı tüm detaylarıyla bilen, uygulama yapan ve aktif şekilde kullanım sağlayan herkes, çeşitli meslek dallarında iş bulma imkanına sahip olacaktır. 3D Studio Ma programı en çok animasyona ilgi duyanlar için büyük bir gerekliliktir. Çünkü bu program olmadan kesinlikle animasyon oluşturmak mümkün olmayacaktır.

3D Studio Max Eğitiminin Kariyere Katkıları Nelerdir?

3D Studio Max oldukça kullanışlı bir programdır. Özellikle de programı kullanmak konusunda ilgisini ve becerisini geliştirme imkanına sahip olan Endüstriyel tasarım ve Animasyoncular, mesleklerinde daha kolay ilerleme olanağı elde edeceklerdir.

Aynı zamanda bu tarz sektörlerde aktif olarak yer alan ya da kendisini daha da geliştirmek isteyen her bireye kariyer oluşturan bir sistem söz konusudur. Bu program sayesinde daha kaliteli görsel sunumlar yapmak mümkün olacaktır. Oluşturulan projelerde fikir geliştirme ufku genişleyecek ve kişiler daha becerikli bir performans sergilemeye başlayacaktır.

Projelerin etkileyici bir şekilde sunulmasıyla birlikte, iş alanında ilerleme kaydetmek kaçınılmaz bir sonuçtur. Bu nedenle 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve olanaklarının oldukça işe yarar olduğu inkar edilemez. 3D Max programına hakim olarak, kişiler çeşitli sektörlerde aranan bireyler haline gelecektir.

3D Studio Max Kursu için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Programa katılım sağlamak isteyen her bireyin öncelikle hangi alanda yetkin kişiler olmak istediklerine karar vermesi gerekmektedir. Akabinde ise kursun tüm süreçlerine aktif olarak katılım sağlanması şarttır.

3D Studio Max Kursu, tasarımın tüm inceliklerini ele alan bir programdır. Bu nedenle programa katılım sağlayacak olan kişilerin önceden Windows İşletim Sistemi ve bilgisayarların hangi mantıkla çalıştıklarını gözlemelemesi ve deneyim elde etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bilgisayar donanımlarının da aktif olarak kullanılması şarttır.

Bu donanımları elde ettikten sonra ise gerekli olan diğer unsurlar arasında 3 boyutlu tasarımın ne demek olduğunu bilme konusu yer almaktadır. Bu nedenle 3D Studio Max Studio Max Eğitimi Kursu ve programından önce AutoCad veya Maya gibi programlar hakkında az da olsa teknik bilgiye sahip olmak büyük gereklilikler arasındadır.

Kursa katılım sağlayacak olan kişilerin çok yönlü bir bakış açısına sahip olmaları da şarttır. Öyle ki bu programı kullanmak yaratıcılık gerektirmektedir. Bu nedenle ilgili kursiyerlerin mutlaka tasarım yapma, animasyon oluşturma ve de modelleme konularına ilgi duyuyor olmaları, kendilerine çok büyük avantajlar sağlayacak, aynı zamanda da öğrenim sürecinin kolaylaşmasında etkili olacaktır.

3D Studio Max Programı ile Neler Yapılabilir?

3D Studio Max programı çok yönlü bir programdır. Bu nedenle program sistemi sayesinde yapılabileceklerin bir sınırı olmadığını söylemekte oldukça doğru olacaktır. 3D modelleme programına hakim olan kişiler, mimarı yapı tasarlama, otomobil ya da uçak gibi araçları tasarlama, hatta animasyon yaratma gibi yetileri olacaktır.

Özellikle de animasyon için kullanıldığında; insan hayvan ve çeşitli animasyon karakterlerinin gerçeğe oldukça yakın olarak tasarlanması, hareket ettirilmesi ve bu hareketlere isteğe göre yön verilmesi mümkün olacaktır. Öyle ki programın render olarak nitelendirilen son aşamasında bir çok imkan bulunmaktadır.

Bu imkanlar sayesinde modellenen her şeyi, gerek duyulduğu takdirde aydınlatmak, eşyalara metal görünüm vermek, cam görünümü vermek mümkündür. Aynı zamanda endüstriyel tasarım gerektiren işlerde ise, endüstriyel yollarla üretilen tüm malzemeleri modellemek mümkün olacaktır.

Böylece program sayesinde gerçeğe en yakın görüntüler elde etmek kaçınılmaz hale gelmiştir. Tüm bu yetilere sahip olmak için 3D Studio Max Eğitimi Kursu ve kurs süreci boyunca düzenlenen uygulamalı derslere aktif bir şekilde katılım sağlanması gerekmektedir.

Program özelliklerinden en geniş imkanlarla yararlanmak için modelleme konusunda deneyimli olmak gerekmektedir. Deneyim elde etmek içinse sürekli olarak pratik yapmanı gereklilikleri inkar edilemez. Bu koşullar yerine getirildiği takdirde, 3D Studio Max programını daha rahat kullanmak da kaçınılmaz olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum to “ 3D Studio Max Eğitimi Kursu”

 1. Aysan says :Cevapla

  Meslek Açısından Çok İyi Bir Fırsat Yakalayabileceğiniz Bir Şeydir 3D Studio Max Kesinlikle Eğitimini Almak Gerekiyor İş İştir…

 2. İbrahim says :Cevapla

  İş bakımından 3d studio max eğitimi almak istiyorum. Bana işimde yardımcı olacağına inanıyorum.

 3. Mehmet says :Cevapla

  3d studio max ile istediğim tasarımı yapmak istiyorum. 3ds max eğitimi alacağım ve istediğim şeyleri yapacağım. Ben eğitiminize katılmak istiyorum.

 4. mustafa says :Cevapla

  3d max eğitimi çoğu kurs programında tam istediğim şekilde verilmeyen ve sonucunda sanki yarıda bırakılmış bir eğitim hissi veriyor. Smart pronun eğitim içeriğine baktığımda oldukça dolu bir eğitim programına sahip bir kurs. Bu yüzden kursunuza katılmaya karar verdim.

 5. furkan says :Cevapla

  3d max eğitimi için ne tür uygulamalar yapıyorsunuz? ben yeni başlamak istiyorum ve grafik tasarımcısıyım. Bu alana ilgim oldukça fazla. Kurs süresince yapılan uygulamalar 3d max ı tam olarak öğrenmemize yardımcı olacak yeterlilikte mi ?

 6. kemal says :Cevapla

  3d max eğitimi sonrasındaki iş imkanlarının olduğunu düşünüyorum. Ve bu yüzden de 3d max eğitimi almak için bir kursa gitmeyi düşünüyorum. bunun için de smart pronun oldukça başarılı olduğunu duydum bu yüzden smart proyu tercih etmeyi düşünüyorum

 7. ayşe says :Cevapla

  smart pro okulumdaki birkaç hocamın tavsityesi üzerine başvurduğum bir bilgisayar akademisi. ve iyiki o tavsiyelere uymuşum diyorum. 3d max eğitimi ile başladığım smart pro kursu bana daha şimdiden çok faydalı oldu. 3d max alanına olan ilgimi oldukça artırdı. smart proya teşekkür ediyorum

 8. aslı says :Cevapla

  merhaba. smart pro bilgisyaar akademisine katılmak istiyorum fakat bazı sorularım var. öncelikle smart pro da verilen 3d max eğtimleri sonucunda ne tür sertifikalar verilmekte, bu sertifikasyonlar yurt dışı geçerliliğe sahip mi ve son olarak da 3d max alanında iş bulma olanağım nedir?

 9. berke says :Cevapla

  3d max ilk duyduğum günden beri dikkatimi çeken bir program. ve bu nedenle de smart pro ile 3d max eğitimime başladım. şuan kendimi geliştirme çabalarım ve smart pro nun katkılarıyla 3d max alanında oldukça ilerlediğimi düşünüyorum ki yaptığım iş de bununla alakalı bir iş olduğundan her gün dhaa çok gelişmekteyim. teşekkürler smart pro

 10. asil says :Cevapla

  3d max eğitimi almış birisi olarak sizlere birkaç bilgi vermek istiyorum. İlk olarak farklı bir kursa gittim ve kurs sonunda elde var sıfır. Daha sonra smart proyu keşfettim. Gerçekten her şey uygulama üzerine, havada kalan herhangi bir bilgi yok ve bunu kursun ilk gününden anlayabilirsiniz. Bu yüzden önemli olan bilgilerin kalıcılığı ve asla tereddüt etmedn gidip sadece bilgi almanızı öneriyorum zaten gittiğinizde tüm ön yargılarınız kırılacaktır buna eminim. Smart proya teşekkür ediyorum.

 11. ata says :Cevapla

  smart pronun birçok kursuna katıldım. Ve hepsinde de verdikleri emeği gördüm. Hem fiyatını fazlasıyla karşılıyor hem de vaade edilen her şey kurs süresinde yapılıyor. Gerçek anlamda öğretiyorlar. Zaten kurs bitimindeki sınavda öğrenip öğrenmediğinizi görüyorsunuz. Kurs sonunda öğrenmediğinize inanıyorsanız bunun için de birçok kolaylık sağlayabiliyorlar. Çok opsiyonlu kurs diyebilirim 

 12. kemalettin says :Cevapla

  merhaba. Smart pro bilgisayar kursunun eğitim içeriği hakkında bilgi almak istiyorum. Ve fiyatları alınan eğitime göre değişim gösterir mi merak ediyorum. Örneğin ben 3d max eğitimi ile web tasarımı eğitimi almak istiyorum bu ikisi fiyat olarak aynı ücrete mi tabi tutuluyor?

 13. bensu says :Cevapla

  grafik tasarımı öğrencisiyim. Ve 3d max ile birkaç uygulama yapma fırsatım oldu. 3d max oldukça ilgimi çeken bir program. Bu yüzden 3d max eğitimi almaya karar verdim. Smart pro bilgisayar akademisi her seferinde önüme çıkıyor ve araştırmalarıma göre de kaliteli bir eğitime sahip kursların başında geliyor. Daha önce gidip eğitim almış arkadaşlar biraz bilgilendirme yapabilir mi?

 14. serpil says :Cevapla

  3d max gelecekte daha da popüler hale gelecek ve bu alan çok fazla istihdam sağlayacak şeklinde birçok söylenen şeyler var. Acaba 3d max eğitimi sonrasındaki iş alanı, iş bulma durumu nedir? Nerelerde çalışılabilir ve hangi pozisyonlarda çalışılabilir bilgilendireblir misiniz?

 15. özlem says :Cevapla

  merhaba. Son dönemlerde 3d max eğitimi reklamlarına sürekli denk geliyorum. Ve çevremden duyduğum internet üzerinden okuduğum kadarıyla smart pro blgisayar akademisindeki 3d max eğitiminin oldukça iyi olduğunu öğrendim. En kısa zamanda bilgi almak için kursunuza uğrayacağım.

 16. Feride says :Cevapla

  Bir gazetede grafik.tasarımcısı olarak çalışıyorum. 3D max ı keşfettiğimde cok ilgimi çekti. Bu yuzden de bu alanda da bilgi sahibi olmak grafik tassriminin yani sira 3d max ds biliyor olmak istiyorum. Bunun için kurs saatlerinizi aktarabilir misiniz hafta sonu kac saatleri arasinda bu kursa katilabilirm?

 17. Nihat says :Cevapla

  3d max programini ogrenmek icin ne gibi kriterler var? Oncelikle 3d max ogrenmek icin yaraticilik gerekli mi yoksa daha cok bilgiye dayalı mı? Ve 3d max icin baska bir alt bilgiye temel bir program bilgisine ihtiyaç var midir ?

 18. Emre says :Cevapla

  3d max son donemlerin en popüler programlarindan birisi ve benim de ilgilimin odak noktalarından birisi. Bu egitim.icin en iyi en uygun kursun smart proda oldugu yönündeki oneriler sonucu size kayit olmaya karar verdim. En yakın zmaandan kursunuza ugrayip detaylari konusacagim. Simdiden teşekkürler

 19. gülay says :Cevapla

  merhaba. 3d max eğitimi ile ilgili bazı sorularım olacak. acaba önü açık bir alan mıdır, kurs bitiminde kazanımlarım neler olacak, sertifikanın geçerlilik durumu nedir nerelerde geçerlidir ve 3dmax a dair her şeyi tam anlamıyla öğrenebilir miyim? şimdiden teşekkür ederimm

 20. güner says :Cevapla

  3d max kursu ile ilgili birkaç sorum var. bunlardan en önemlisi de 3d max kursu ve bu eğitimi alıp sonunda başarılı olabilmek için yaratıcılık şart mı, yaratıcılık daha sonrasında da kazanılabilir mi ve bu kursta 3d max öğrenebilmek için yetenekli olmak gerekli midir?

 21. mert says :Cevapla

  3d max kursunu ve bu alanı çok fazla merak eden biriyim.3d max genel olarak baktığımızda yaratıcılık, ilgi isteyen bir alan. benim de bu alana ilgim uzun zamandır var. bu yüzden bu alanda kurs alamayı cok isterşm acaba genel bi bilgilendirme maili yollayabilir misiniz bana?

 22. musa says :Cevapla

  3d max kursu ile olan yaratıcılığım daha da artış gösterdi. hem üzerine eklenmiş oldu hem de bakış açım genişledi. buna ek olarak da 3d max kursunun bana katkısı artık bu programı biliyorum ve uzman unvanına sahibim diyebiliyorum.smart prodan aldığım kurs sayesinde de kurs bitimindeki sertifikayı kullanarak bu alanda bir şirkette iyi bir pozisyona sahip oldum. smart proya ve eğitmenlerime teşekkürlerimi sunuyorum..

 23. çağlar says :Cevapla

  3d max programı hangi alanlarda kullanılıyor, bu program özellikle hangi sektörde aktif, buna ek olarak da bu programmı sertifikalı bir biçimde öğrendiğim takdirde iş hayatında ne gibi pozisyonlarda yer edinebilirim bilgilendirme yapabilir misiniz? ha bir de bu programın sertifikasının geçerlilik durumu nedir?

 24. burak says :Cevapla

  merhaba. 3d max eğitimi almak istiyorum. fakat bu eğitimi neden alacaksın çok gereksiz diyenler oluıyor ben de araştrıdım ve önü açık , ilgi alanıma uyan bir alan olduğunu farkettim. kurs sonrasında ne gibi kazanımlarım olacak, kurs bitiminde beni bilgi ve sertifika yönünden farklı ve önde kılan durumlar olacak mı ?

 25. nihat says :Cevapla

  daha önce 3dmax eğitimi almış biri olarak daha doğrusu bu eğitimi smart prodan almış biri olarak 3d max alanında nasıl ilerlediğimden biraz bahsetmek istiyorum. smart pro sayesinde buradan aldığım sertifika ile özel bir animasyon vefilm efektlerinin yapıldığı kuruluşta çalışmaktayım. işimden cok memnuum ve kendimi her gün daha da geliştiriyorum. kendinizi stabil bir işleme bağlamadan her seferinde farklı bakış açısı ile işinizi yapıyorsunuz en güzel yanı da bu diyebilirim. smart pro bu konuda çok yardımcı oldu. smart pro ile hayatımın yönünü şekillendirdim diyebilirim. smart prodaki eğitmenlerime teşekkür ederim..

 26. TÜLİN says :Cevapla

  Hayatımda gördüğüm en iyi hocaların olduğu muhteşem kurs kendilerinden çok şey öğrendim.
  Web tasarım eğitmenlerimin hepsine çok teşekkür ederim.

  Ayrıca da piyasadaki diğer firmalara bin basar ekonomiktir candır.

  Koşarak gidin hiç düşünmeyin derim.

  Sevgiler herkese…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI