×

HEMEN BAŞVUR

SmartPro 'nun avantajlı eğitim kampanyalarından siz de faydalanın!

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan tüm katılımcılara güncel, teknik ve teorik bilgileri profesyonel şekilde uygulamalı öğretmeyi amaçlar. SmartPro Bilgisayar Akademisi, Yetkili Logo Eğitim Merkezidir. Bilgisayarlı Muhasebe kursumuzdan mezun olan katılımcılar çok rahat bir şekilde bu alanda iş bulabilecek profesyonelliğe erişirler.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu yani Logo Muhasebe Kursuna katılmak için muhasebe eğitimi almanız ya da almamanız önem teşkil etmemektedir. Muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitim programına katılabilir.

 

 

 

Aşağıdaki formu doldurun, eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızın yanıtları ve ücretsiz kariyer koçluğu için sizinle en kısa sürede irtibata geçsinler.

Bilgileriniz KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ile korunmaktadır.

 

Logo Muhasebe Kursuna katılanlar şirketlerin finansal açıdan şuan ki durumlarını analiz edebilme ve gelecekteki aksiyonların planlanabilmesi için gerekli olan bilgi sayesinde raporların hazırlanması açısından profesyonel bir yetkinliğe sahip olabileceklerdir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda kolayca iş bulabilir miyim?

Tabii ki... Kursumuzdan devamsızlık yapmadan başarılı bir şekilde mezun olduğunuz taktirde anlaşmalı olduğumuz firmalara CV yönlendirmenizi hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Hangi sektörlerde çalışma imkanım oluyor?

Alışveriş Sektörü, Basın Yayın Firmaları, Danışmanlık Firmaları, Bilim ve Teknoloji Sektörü, Eğitim Firmaları, Ekonomi Finans Sektörü, Gıda Sanayi Sektörü, Giyim Sektörü, Holdingler Kuruluşlar, İhracat Sektörü, İmalat Sektörü, İnşaat / Yapı Sektörü, İthalat Firmaları, Lojistik Firmaları, Makine Sanayi Sektörü, Bilişim Sektörü ve daha birçok firmada çalışabilirsiniz.

Kurs sonrasında alabileceğim ünvanlar nelerdir?

Logo Muhasebe Kursu sonrasında alabileceğiniz ünvanlar; Muhasebe Yetkilisi, Finans Sorumlusu ve Ön Muhasebe Uzmanı

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/sirketlerin-dijitallesme-sureci/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI