2020 Sosyal Medya Yönetim Araçları

Sosyal medya yönetim araçları, planlama ve arabirim kullanma alanında profesyonel işlemler yapılmasını sağlamaktadır. 2020’nin en popüler sosyal medya yönetim araçları kitle iletişim alanında doğrudan iletilerin yönetilmesini sağladığı gibi kullanım kolaylığıyla dönemin gerekli içerik paylaşımlarını indirmenize imkan verir. Hesap üzerinden içerik planlayabilir aynı zamanda programları yönetebilirsiniz.

2020’nin En Popüler Sosyal Medya Yönetim Araçları Nelerdir?

Sosyal medya günümüzde pazarlama ve reklam içeriklerinin yönetilmesi açısından oldukça önemlidir. İyi trafik çekme, ziyaretçi ve takipçi sayısını artırmak için yönetim araçları stratejik bir şekilde ilerleme olmasını da sağlar. Rekabet alanında ön plana çıkmak aynı zamanda rakipleriniz hakkında bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olacaktır. Raporlamalar oluşturmak, içerik analizi ve yayınları planlamak için hızlı ve aynı zamanda kolay bir yönetim aracına ihtiyaç duyuyorsanız 2020’nin en popüler sosyal medya yönetim araçları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tampon
  • Post Planner
  • Planoly
  • TweetDeck
  • SocialBee
  • Meet Edgar
  • Sprout Social
  • HootSuite
  • Facebook Creator Studio

Arabelleği kullanmanıza ve gelişmiş sürüm inceliklerine sahiptir. Özel olarak hesaplamalar yapabilme, içerik planlama, temel içerik analizleri için ihtiyaç duyulan seçenekleri sunar. Pocket, Feedly, Zapier ve Lack gibi birçok araçla birleşebilen özellikleri sunarken, işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıntılı ve incelikli işlemler için bazı programları 14 gün ücretsiz deneyebilir, programların sağladığı imkanlardan kısa zamanda yararlanarak gösterimler, tıklamalar ve yorumlar üzerinden planlama yapabilirsiniz.

2020’nin En Çok Kullanılan Sosyal Medya Aracı Tampon

2020’nin en popüler sosyal medya yönetim araçları arasında kullanılmakta olan Tampon, özellikle basitleştirilmiş bir yönetim alanına sahiptir. Bu kapsamında, başlangıç arabelleği ile temel içeriklerin analizinin sağlanması üzerinden ideal performans sağlamaktadır. Gerekli içeriği kolayca indirmenize imkan verdiği gibi aynı zamanda basit arayüz kullanımı sunacaktır.

Lack, Pocket, Feedly ve Zapier gibi araçlarla birleşebilen özelliğinin yanı sıra geçici yanıltma sosyal medya etkileşimlerini kolaylaştırma üzerinden de profesyonel bir işletim gücüne sahiptir. Gösterimler, tıklamalar aynı zamanda yorumları planlamanız için de ideal performans sağlayacak, kısa zamanda planlı sosyal medya yönetimine geçmenize olanak verecektir.

2020 En İyi Sosyal Medya Post Planlayıcısı

Garantili kullanıcı paylaşımı imkanı sunan 2020’nin en popüler sosyal medya yönetim araçları arasında bulunan post yönetici, Post Planner ile izlemek istediğiniz sayfa ve hashtaglar için kolay anahtar kelime ekleme imkanı sunacaktır. Kampanyaların popülerliğini tahmin edebilir, fotoğraf ya da videoların yayınlanmasını ve kısa sürede ziyaretçi çekmesini sağlayabilirsiniz.

Kitlelerle ilgili seçenekleri ve yönetim uygulamalarını sunmakta olan Post Planner, Facebook ve Twitter gönderileri için sosyal medya aracıdır. Kolay bir kullanım sunacağı gibi çevrimiçi sosyal medya yönetim uygulaması üzerinden de başarılı bir performans sergiler. Arayüz kolaylığı bulunmaktadır, sosyal medyanın toplu yüklenmesi için üstün seçenekler sunar.

2020’nin En Popüler Sosyal Medya Aracı Facebook Creator Studio

Özel içerik yönetim aracı olarak, ücretsiz kullanım sağlayabilmektedir. Para kazanmanıza ve ölçmenize imkan veren 2020’nin en popüler sosyal medya yönetim araçları Facebook yayınlarını arayabilmektedir. Her sayfanın ayrı ayrı görüntülenmesini sağlayabilecek, avantajlı içeriklerin yönetiminde de etkili olacaktır. Facebook’un bütün özelliklerinden yararlanmanızı sağlayacak, özel içerik yönetimi alanında hızlı erişim kolaylığı sunacaktır. İçeriklerin Facebook üzerinden korunmasını sağlayacak, hak yöneticisi erişimi sağlamaktadır. Para kazanma fırsatlarından yararlanmanızı sağlar, fazla sayfa varsa hepsiyle etkileşime geçme imkanı sunar. Aynı zamanda Instagram içeriklerini de yönetmek için kullanılabilecek ideal sosyal medya yönetim araçları arasında yerini almaktadır.

2020 En Çok Kullanılan Sosyal Medya Aracı SocialBee

SocielBee güçlü bir sosyal medya yönetim aracı olarak, Buffer ve Hootsuite ile birleştirilebilmektedir. Facebook, Twitter, Google My Business ile LinkedIn üzerinden de yayın gönderebileceğiniz gelişmiş program özellikleri sunar. Her sosyal medya profili için ayrı zaman planlama imkanı sunmakla birlikte tam kontrole her zaman hazırdır.

Rss ile içe aktararak yayınlanan otomatik aktarma özelliği sunar. Aynı zamanda izleme ve Bit URL kısaltıcısı olarak da profesyonel bir deneyime hazırdır. Orijinal kullanımla birlikte içe aktararak yayınlar otomatik olarak içe aktaracaktır. Entegrasyon yöntemiyle iyi bir çalışma sunmakta olan SocialBee 14 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz program özelliklerini görmenizi sağlar.

2020 En Çok Kullanılan Sosyal Medya Aracı Meet Edgar

MeeEdgar programı da bu senenin vazgeçilmez sosyal medya yönetim araçları arasında yerini almıştır. Özellikle son dönemde metin keşif etme ve kişisel dosyalarınızı paylaşma üzerinden oldukça yetenekli özellikler sunar. Meet Edgar Twitter, LinkedIn ve Instagram hesaplarının yanı sıra Facebook için de oldukça idealdir. İyi olan eski güncellemeleri yükleyebileceğiniz özellikler sunarken, işletmenizle ilgili fiyat tekliflerine açıktır.

Otomatik olarak içerik oluşturma özelliği, yönetim ve güncelleme gereksinimlerinin oluşturulması aynı zamanda içeriği çoğaltma yetisine de sahiptir. Ücretsiz deneyimle, içerik oluşturma ve sosyal medya yönetme alanında profesyonel bir çalışma disiplinine sahiptir. Hedef kitlenin ilgisini çekecek yayınların oluşturulmasında yardımcı olacaktır.

2020 En Çok Kullanılan Sosyal Medya Aracı Sprout Social

Sprout Social, en popüler kurumsal sosyal medya planlama araçları arasında yer almaktadır. Büyük sosyal medyaların yönetilmesi için profesyonel etki sunarken aynı zamanda özel filtreleme yetisine de sahiptir. Uygulamalı arayüz ile basit kullanım sunarken, takvim özelliğiyle birlikte yayıncılık ve analiz yapmanızı sağlayacaktır.

Pinterest, LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram ile birlikte Messenger iletilerinin de yönetilmesini sağlamaktadır. Potansiyel müşterileri hızlı bir şekilde takip etme, mesajlara cevap verilmesini saptama ile birlikte katılım düzeyini artıracak kapasiteye sahiptir. Sosyal medya etkinliklerini izlemek için özelleştirilebilir rapor şablonu oluşturulmasını sağlayacaktır. Facebook tanıtımlarının uygulama içinden de yayınlama yapılmasın imkan verir. Bunlarla birlikte kolay arayüze sahiptir ve anahtar kelimelerle, Hashtag izlemek için kolaylaştırılmış bir araçtır.

2020 En Çok Kullanılan Sosyal Medya Aracı HootSuite

Pintereset, LinkedIn, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarıyla birlikte Youtube için de ideal performans sağlayacak etkili bir kullanım sunacaktır. Sezgisel bir sürükleme ve bırak yetisine sahiptir. Bu da işlerin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi ideal bir analiz aracına sahip olmanızı da sağlar. Hootsuite, WordPress gibi içerik yönetim sistemleriyle entegre edebileceğiniz özellikler sunarken, gözden geçirme aynı zamanda hashtag ile bağlantılı içeriklerin paylaşılmasını kullanıcısına önerecektir. Akıllı ve sezgisel güçlere sahip özellikleriyle içerik planlamasının oluşturulması, yayın yapılması ve içerik üretim alanlarıyla entegre edilmesini sağlayacak bütün nitelikli özellikleri kazanmıştır.

Youtube içerik yönetimine izin vererek, üç farklı sosyal medya profilinin yönetilmesini sağlayacaktır. Kolay kullanım ve sosyal medya içerik geliştirme önerileri sunar.

2020’nin En Popüler Sosyal Medya Araçları Avantajları

Pintereset, LinkedIn, Facebook, Twitter ve Youtube başta olmak üzere aynı zamanda Instagram’a yönelik analiz ve raporlama işlemlerinin yapılmasını da sağlamaktadır. Ekip özellikleri sunar, kullanım kolaylığıyla birden fazla sosyal medya aracının kontrol edilmesini sağlayacaktır. yayım yapma ve program oluşturma için ideal performans sağlayacak 2020’nin en popüler sosyal medya araçları, desteklenen sosyal ağlarla birlikte entegre edilerek profesyonel bir deneyim sunar. Sosyal içeriklerin yayınlanması için işinizi kolaylaştıracak seçenekler sunar.

 

Bir önceki yazımıza https://smartpro.com.tr/xamarin-nedir/ linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

2020 En Popüler Sosyal Medya Yönetim Araçları